Jump to content

[Portofoliu] maybe tomorrow


Relaxii

Recommended Posts

De fapt, toata lucrarea ai facut-o praf.

 

Integrare 0, sursa de lumina prost pozitionata, sharpen prea mult, c4d-urile puse aiurea.

Puteai lucra cu un smudge frumusel pe lucrarea asta :).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Avatare: T93R9dl.png YvKGVTw.png swmkU0z.png OYMpUyI.png fTkN7gJ.png sYtmS39.png gHYKOW3.png pdjnQNx.png ShmAp69.png 5jQr7px.png

 

Semnaturi: IzeDLuL.png e6wVCz2.png hmMdoBC.png Fz6tn7r.png 4AFrvwj.png q4j3nKR.png ZHg1cnj.png 3rnJQxM.png 5fdSOWG.png YqwUBt5.png

byzz design? eu am impresia ca multe din ele sunt furate. ca sa demonstrezi ca sunt facute de tine asteptam niste lucrari cu textul " Relaxii"

Edited by Majestik
Link to comment
Share on other sites

byzz design? eu am impresia ca multe din ele sunt furate. ca sa demonstrezi ca sunt facute de tine asteptam niste lucrari cu textul " Relaxii"

Serios? Chiar crezi ca fac RIP?

Ba frate, am psd la toate lucrarile din portofoliu, inafara de cele animate si avatare.

Si 1 semnatura, iti dau psd cand vrei tu.

Poftim un avatar: 0ET6k8N.png

Daca tu Gixer esti una si aceeasi persoana, fereste-ti dosu' de ochiul alora.

Eu sunt, stai linistit.

Si da, tu marele moderator pe acea comunitate care nu ai avut mai  mult de 24h moderator, stai linistit ca eu sunt ?Relaxii bYzZ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moama cati hateri pe aici :)) Kurtosule du-te tare tata ca tu nici macar nu ai portofoliu si tu majesticule la ce avatar ai tata zici ca esti Florin Salam Cand avea pojar ( referinduma la valoarea textului ) =))))
 

Link to comment
Share on other sites

Moama cati hateri pe aici :)) Kurtosule du-te tare tata ca tu nici macar nu ai portofoliu si tu majesticule la ce avatar ai tata zici ca esti Florin Salam Cand avea pojar ( referinduma la valoarea textului ) =))))

 

 

Prietene, ce fac eu depaseste mult nivelul vostru de cultura, asa ca te rog, mai putina zeama de indobitocire.

 

@Scuze light, dar trebuia sa ii raspund pustiului.

Edited by Kurtos
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...