Jump to content

Cerere designer | ACCEPTAT


AGRESSIVE AIM.

Recommended Posts

Nume : Mari

Nick : AGRESSIVE AIM.

Vârstă : 17 ani

Motiv : Sa ajut :)

Adresa de contact : skype :semakka24 / y!m : mary_agressiveaim / steam : cosmin_at sau AGRESSIVE AIM

Timp alocat forumului : Eu zic ca stau ceva timp , cu toate ca sunt nou .. mnah

De cat timp lucrezi in Photoshop ? : Aproapre 1 an , am invatat ( PS , AE , C4D )

De ce te-am alege pe tine ? : IDK , daca va place ce fac .. stiu ca sunt cateva dar o sa vedeti pe viitor :D

De ce doresti Designer? [ Argumenteaza ] : Imi place sa ajut , sa fie ordine si disciplina

Experienta [ Creatii ] : Stiu ca sunt putine , am mai zis :D .. poate ca e prea repede cererea dar incerc . :D

Edited by AGRESSIVE AIM.
Link to comment
Share on other sites

Pentru moment lasa deoparte efectele de tip "gif" si axeaza-te pe blur si text.PRO.

 

EDIT: Fack.(AleXX) daca tot ai trecut pe aici ar fi frumos sa si iti dai cu parerea,cum lucreaza daca merita pro sau contra.

        @Agressive AIM ai butonul EDIT,nu mai faceti posturi doar de dragul +1!

Edited by eL DrAg0
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

In primul rand, cum lucrezi si in C4D si in AE, puteai sa pui un gif mai waoo, stii ce zic? nu un bass efect in PS. 

 

Imi place stilul tau totusi.

 

Pro

Link to comment
Share on other sites

PRO . Stiu ca te vei descurca, insa ce doresc e sa te tii de treaba . Nu dorim sa fii ca ceilalti care au facut cerere si nici ca s-au mai intors pe aici . 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pentru Julia , ala nu e un bass efect in photoshop ci un scale si light in after effects , cinema4d o sa fac cadou comunității.Totuși eu nu vin cu creații din altă parte să vezi ce lucrez .. sunt de 2 zile , ai vrea sa fac 1000 de gift-uri când nu am voie ? :))

Pentru Rev , nu am voie sa fac gif sau care e problema .. daca îmi zicea cineva mai bun ca textul nu e ok , nu aveam nici o problema, însă uită-te la ce faci tu :) Nu o zic cu răutate.

Pentru Minie , nu sunt genul .. O sa vedeți :D

Edited by AGRESSIVE AIM.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...