Jump to content

Portofoliu - Iusti


Iusti

Recommended Posts

Salut, acesta este portofoliul meu.


Partea proasta este ca nu mai am .PSD la ele, efectiv le-am pierdut din cauza Hard Diskului, le-am gasit dupa cateva zile pe vechile mele comunitati.


 


 


v7XKE2v.pngudbjHc7.pnguDBsiNv.jpg


 


 


!Acestea nu sunt toate lucrarile, mai mult de jumate sunt pierdute...


Edited by Iusti
Link to comment
Share on other sites

Un logo:

rFsbyFk.png

 

O carte de vizita:

XEEAAw4.png

 

! Tin sa mentionez ca, cartea de vizita este facut de la 0. Am fost Designer Radio 25 Romania.

Edited by Iusti
Link to comment
Share on other sites

New avatar effect:

bhT1ZaE.gif

Scuzati ca nu a iesit si partea de jos, doar ca nu a iesit la render.

Edited by Iusti
Link to comment
Share on other sites

Eu iti dau Pro la cererea de designer  :)

Si iti propun sa mai stai 1-2 saptamani si sa faci alta cerere ,doar ca ar trebui sa fi sincer , indiferent ce ai spus tu acolo , si chiar daca primul avatar l ai facut acum 2 ani ...asta nu inseamna ca ai si experienta 2 ani , se vede ca esti la inceput si uiti din criteriile care alcatuiesc un avatar , semanatura , logo...etc . Mai bine ceri ajutor sa ti se mai explice odata unde gresesti si ce uiti sa faci-adaugi ....

Link to comment
Share on other sites

Eu iti dau Pro la cererea de designer   :)

Si iti propun sa mai stai 1-2 saptamani si sa faci alta cerere ,doar ca ar trebui sa fi sincer , indiferent ce ai spus tu acolo , si chiar daca primul avatar l ai facut acum 2 ani ...asta nu inseamna ca ai si experienta 2 ani , se vede ca esti la inceput si uiti din criteriile care alcatuiesc un avatar , semanatura , logo...etc . Mai bine ceri ajutor sa ti se mai explice odata unde gresesti si ce uiti sa faci-adaugi ....

Wow, m-ai uimit! Iti multumesc. Voi face ce mi-ai spus, ;).

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...