Jump to content

[Portofoliu]The Weeknd. ♥


habby 9000

Recommended Posts

 First . Astept toate parerile . 

 

 

 

 

                                                                               bYSmkk8.jpg                                                     

 

 

 

 

pymKwrG.jpg                                                                                                          T5aTtua.jpg

 

 

 

 

 

 

 

UwsyJrt.jpg                                                                                                            ELIkZbM.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

New.

 

 

 

tTPgLkf.jpg

 

LQ1HUid.jpg

 

wSdI4cW.jpg

 

Text praf,blur la fel,redimensionare la fel......Nu esti pregatit de acest grad ! Daca vr fa foarte multe creeati poate esti acceptat,

Link to comment
Share on other sites

Text praf,blur la fel,redimensionare la fel......Nu esti pregatit de acest grad ! Daca vr fa foarte multe creeati poate esti acceptat,

Tu te auzi ce spui ? In primul rand , pentru un grad nu faci 1000 de creatii proaste . In al doilea rand nu te vad pe aici . Iar in al treilea rand .. text-ul poate este .. sau na..dar blur-ul mi se pare acceptabil . O sa postez acuma , inca ceva . 

Link to comment
Share on other sites

Borderul alb incearca sa il pui pe overlay sau soft light .

Claritatea blur-ului e slaba , insa la inceput e ceva normal .. esti incepator .

Iti las un tutorial cu un blur mai vechi de al meu , urmareste-l cu atentie si o sa te ajute .

LINK.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Borderul alb incearca sa il pui pe overlay sau soft light .

Claritatea blur-ului e slaba , insa la inceput e ceva normal .. esti incepator .

Iti las un tutorial cu un blur mai vechi de al meu , urmareste-l cu atentie si o sa te ajute .

LINK.

Si rezultatul : sqqWY97.png , un pic cam stralucitoare , nu am gradiente asa multe ca tine .. la fel si la text , nu am gradientul tau si am folosit unul de acolo . 

Link to comment
Share on other sites

#New:

 

 

 

                                                                            nCFFy4R.png    

 

                                                                            s6UUmdc.png

 

                                                                           KzB6z6P.jpg

                                                                             

                                                                          hV8EkSu.jpg

                                                                          

                                                                         tBPotv9.jpg

Link to comment
Share on other sites

Text varza , nu se incadreaza pe stock in nici un fel , bluur-ul prea mult , luminozitatea mai mare . Urmareste tutoriale.

 

 

@Edit : Se potrivea un 3e3e3e acolo... sa se potriveasca cu soseaua . Fa ce vrei tu.

Edited by Korex
Link to comment
Share on other sites

Text varza , nu se incadreaza pe stock in nici un fel , bluur-ul prea mult , luminozitatea mai mare . Urmareste tutoriale.

Da frate , vorbesti tu . Ca text-ul e varza . blur prea mult ? Mie mi se pare slab . Tutoriale urmaresc dublu . Eu m-am uitat la tine in portofoliu si deaia imi permit sa ma iau de tine . Se incadreaza in stock. Te mai astept pe la mine. :*

Link to comment
Share on other sites

Daca tot ai invatat PhotoShop poate faci si tu un avatar =))

Nu am Designer...Dar poti lasa o cerere si o sa rog permisiunea de a-ti face . 

 

Sau a 2 a varianta , imi lasi stock-ul in portofoliu si eu iti voi face un avatar . 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...