Jump to content

Cerere grad Resources Team | ACCEPTAT


sinnoptic

Recommended Posts

Nume : Gabi
Nick : S1NnOpTic
Vârstă : 20 . 
Motiv : In cadrul acestui grup (Resources Team) , exista doar 2 moderatori care nu se evidentiaza cu prea multe lucruri . Chiar daca nu sunt de 60 zile in comunitate , deja m-am imprietenit cu cativa si se vede ca sunt activ . Un alt motiv pentru care aplic este ca sunt Scripter de 3 ani . Nu sunt in stadiul de profesionist , dar ma pricep foarte bine . Acest lucru vi-l poate comfirma @.Metrix
Adresa de contact : Facebook
Timp alocat forumului : 2-3 ore zilnic .

Ce secţiuni doreşti să moderezi? AMXMODX / SourceMod
De ce ai ales aceste sectiuni? Sunt Scripter si acolo doresc sa-mi concentrez activitatea .
De ce doreşti să moderezi în această comunitate? Este foarte populata , iar staff-ul este serios .
Ai mai moderat pe IPB? Da .
Ce înţelegi prin "Post hunt"? Post facut doar de dragul de a-l avea in plus la numarul total de posturi . 
Ce înţelegi prin "Dublu post"? De exemplu , Se prezinta cineva , ii postez prima data Salut , iar apoi tot eu , mai postez inca odata Salut sau orice alt lucru , se considera dublu post .
Ce înseamnă "Warez"? Continut piratat. 
Ce înseamnă "NSFW"? Not safe for work ( +18 )
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic? Post hunt este acel post facut degeaba . Off-topicul reprezinta acel post care schimba subiectul unui topic . De exemplu , daca eu postez despre catei intr-un topic ce are ca subiect masinile , se considera off-topic .
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ? Sa comunic cu ei , sa le ofer suport , sa le ofer resurse gratuite si originale si sa-i ajut cu diferite sfaturi . 
Ai citit regulamentul forumului ? Da, il respect si ma consider pregatit pentru functia dorita .

Edited by S1NnOpTic
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oricat demult mi-as dori sa primesti gradul , tot nu il vrei primi fiindca nu indeplinesti conditile. Si este singura conditie ca nu o ai "iti trebuie 60 de zile in comunitate" si tu nu ai atat. Cu parere de rau !

# Contra !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oricat demult mi-as dori sa primesti gradul , tot nu il vrei primi fiindca nu indeplinesti conditile. Si este singura conditie ca nu o ai "iti trebuie 60 de zile in comunitate" si tu nu ai atat. Cu parere de rau !

# Contra !

Bun .

Este strict parerea ta .

Eu am aplicat pentru acest grad doar cu scopul de a ajuta membrii , nu imi foloseste mie la ceva sau nu-mi face mie un moft ...

Oricine merita o sansa , chiar daca nu se indeplinesc toate conditiile . Eu cred ca am demostrat ce era de demonstrat... sa asteptam si alte pareri ..

Edited by S1NnOpTic
Link to comment
Share on other sites

#Pro , am vazut ceva activitate din partea ta , dar te rog asteapta decizia, nu mai posta , succes !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Se pot face si mici exceptii avand in vedere ca este printre putinele persoane care stie ce vrea in momentul cand face o cerere grad, si care ne-a demonstrat ca poate fi apt de acel grad.

 

Acceptat.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...