Jump to content

Cerere designer


Koto

Recommended Posts

Inainte sa te accept te rog frumos sa citesti regulamentul sectiunii , ai luat 3 puncte warn din cauza asta.

Pe avatare esti pe langa si cam asta se cere aici.

Astept din partea ta cateva creatii pe avatar ( cu cerintele standard : dimensiune , text secundar ) si lucreaza la textul ala.

Link to comment
Share on other sites

Inainte sa te accept te rog frumos sa citesti regulamentul sectiunii , ai luat 3 puncte warn din cauza asta.

Pe avatare esti pe langa si cam asta se cere aici.

Astept din partea ta cateva creatii pe avatar ( cu cerintele standard : dimensiune , text secundar ) si lucreaza la textul ala.

 

Da scuze greseala mea ca nu l-am citit , am mai dat pe alte forumuri si nu am mai intalnit o regula ca si asta ... ciudat :D

 

Pe avatare nu cred ca poti sa spui ca sunt pe langa ..... din moment ce ne aflam in aceeasi oala :P.

 

Uite aici , cum te-ai exprimat tu sa lucrez textul , eu am propriul stil .... si anume cat mai simplu ... nu imi place sa pun gradient pe text , din moment ce pun shadow ....

 

 

Uite aici un avatar.Sper ca te-am lamurit.

 

41d20tj.png  5uSdX0J.png

 

PS. Teoretic eu sunt designer universal , treaba ca aici pe forumul vostru eu nu am designer , ceea ce imi permite sa postez , la cereri.

Edited by ChestiutaRoz
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...