Jump to content

Am nevoie de :


Denisa

Recommended Posts

Cereri resurse.

Acest topic este facut special pentru persoanele care nu stiu sa caute pe internet resursele necesare sau nu stiu cum si nu au rabdare.

 

Model de postare :

 

Program :

Am nevoie de ( rendere , fonturi , bordere etc. ) :

 

# Nu deschideti alt topic separat , se posteaza DOAR in acest topic.
Postati doar si numai in cazul in care puteti oferi resursele cerute , in caz contrar -> warn.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Program : After Effects


Am nevoie de ( rendere , fonturi , bordere etc. ) : Am nevoie de programul After Effect , deoarece nu il mai am , si nu mai gasesc de unde sa il downloadez , pe Adobe ...nu merge


Edited by Ch@T
Link to comment
Share on other sites

 

Program : After Effects

Am nevoie de ( rendere , fonturi , bordere etc. ) : Am nevoie de programul After Effect , deoarece nu il mai am , si nu mai gasesc de unde sa il downloadez , pe Adobe ...nu merge

 

 

Comunitatea RANGFORT nu incurajeaza pirateria, insa daca ai cont pe filelist da`mi un PM si iti dau acolo link de descarcare de pe FL xD.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Program : PS

Am nevoie de ( rendere , fonturi , bordere etc. ) : Dupa ce downloadez fonturile unde le pun sa imi apara in photoshop, va rog ajutati-ma cu un tutorial

 

Nu ai nevoie de un tutorial, este foarte simplu.

Selectezi fonturile si dai doar INSTALL, astepti sa ti se instaleze fonturile si that`s it !

Deschizi PS-ul si in mod normal, logic si teoretic ar trebui sa iti apara fara nici o problema.

 

->

3et3G5C.png

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Program : PS

Am nevoie de ( rendere , fonturi , bordere etc. ) : Nu stiu cum se pune border in Photoshop cs5, as dori sa puteti sa ma ajutati.

 

Tutorial AICI

 

Daca nu intelegi in engleza, lasa un reply aici.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Program : PS


Am nevoie de ( rendere , fonturi , bordere etc. ) : Gradient jumatate alb, jumatate albastru deschis. Vreau sa stiu de unde iau unul si unde pun fisierul descarcat pentru a-l folosi la creatii.


Link to comment
Share on other sites

 

Program : PS

Am nevoie de ( rendere , fonturi , bordere etc. ) : Gradient jumatate alb, jumatate albastru deschis. Vreau sa stiu de unde iau unul si unde pun fisierul descarcat pentru a-l folosi la creatii.

 

 

Gradientele se creează, nu se iau de pe net. Sunt de mai multe tipuri, se folosesc și pentru text și pentru imagine sau alt layer decât cel text. Pt fiecare utilizare gradientul se poate realiza prin mai multe metode. Mai bine ne spui precis ce vrei să faci cu el și îți explic cum să-l creezi.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...