Jump to content

[Portofoliu] eL DrAg0


eL DrAg0

Recommended Posts

Lucrezi foarte frumos pe render ,dar din cate vad folosesti cam mult acelasi text , dar oricum faci o treaba destul de buna 

Am vazut si in cea lalta parte , niste creeatii foarte frumoase, o sa ma apuc si eu de render cat de curand .

#KW colegu

Off-topic: No, asa fan sa tot ai :))

 

On-topic: Bravo drag0, tot preferatul meu ai ramas.

Imi place foarte mult blur-ul tau si imi place ca ai imaginatie

Keep work! :*

 

OFF EDIT: Nick-ul provine de la acele cubulete care se numeau kubeti si JKN de la numarul masini, dar tu nu ai de unde sa stii astea .. :-j

P.S: drag0 scuze de aceste posturi pe care le-am facut aici, desi jumate nu avea treaba cu topicul!

Edited by KU BE JKN.#
Link to comment
Share on other sites

Off-topic: No, asa fan sa tot ai :))

 

On-topic: Bravo drag0, tot preferatul meu ai ramas.

Imi place foarte mult blur-ul tau si imi place ca ai imaginatie

Keep work! :*

Fan zici nu ? Nick-ul este luat dupa net , stai linistit ca o sa-l schimb , gata voi sunteti aia care a-ti inventat toate nick-urile , crezi ca stiam eu ca esti tu pe comunitatea aia ?

Luchyan mi-a zis azi de ea

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Foarte frumoase lucrarile eL DrAg0 , inafara de Minnie si Julia care s-au demonstrat capabile de a lucra bine in Ae si Ps ati mai ramas tu si Revv ... inainte era si YsaycRiSti care era Designeru meu preferat pe aici pacat ca nu mai e ... dar totusi cei care au ramas si au lucrari bune esti tu Drago , Revv , Minnie si Julia care aveti lucrari superbe.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Foarte frumos , ar fi foarte bine daca ai lua Grad Design ... chiar sunt foarte frumoase lucrarile ... se vede experienta , succes mai departe, lucrezi minunat.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Blur frumos, la ultimele cu ''Mountain snowing'' sunt bestiale, la text te descurci, fa mai multe cu text caligrafic, nu doar cu fonturi mici !

 

Imi poti da si mie stock-ul de la acest avatar ? bfXK6jJ.png. Multumesc !

Edited by Rezolution
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Blur frumos, la ultimele cu ''Mountain snowing'' sunt bestiale, la text te descurci, fa mai multe cu text caligrafic, nu doar cu fonturi mici !

 

Imi poti da si mie stock-ul de la acest avatar ? bfXK6jJ.png. Multumesc !

Mersi de sfaturi ;)  Poftim stock-ul .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Denisa unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...