Jump to content

Cerere Designer - ArOn | ACCEPTAT


ArOn @ RangFort

Recommended Posts

Nume : Florin S.
Nick : ArOn
Vârstă : 19 ani
Motiv : Am mai fost și acum ceva timp designer aici și nu am mai putut continua, acum mi-am reglat timpul.
Adresa de contact : ArOn4Lol Y!M  
Timp alocat forumului : Sunt mereu pe forum, mai puțin seara când plec pe afară cu prietenii, dar în general sunt aici când ai nevoie de mine.

 

De cat timp lucrezi in Photoshop ? : Lucrez în Photoshop din anul 2012, cam 3 ani de zile, iar în restul programelor gen Adobe Ilustrator, Adobe After effects doar de o perioadă mică de timp.

De ce te-am alege pe tine ? : Am capacitatea de a lucra în echipă, am cunoștințe medii în PhotoShop și pot să răspund la cereri, pentru a satisface fiecare membru al comunității.

De ce doresti Designer? [ Argumenteaza ] : Deoarece am fost și rugat, dar am și vrut să mă alătur echipei de designeri.Am renunțat la alte comunități tocmai pentru faptul că am vrut să particip și eu cu un mic ajutor la acest forum.

Experienta [ Creatii ] : LINK

Link to comment
Share on other sites

Nu mai stiu de ce ti-am scos accesul, parca imi dadusesi tu PM.

In fine, ceea ce m-a deranjat la cererea ta este ca ai dat copy-paste la cea anterioara si ai modificat doar motivul. Sa nu mai faci asta pe viitor ( asta ca un sfat ).

 

# Acceptat.

Bine ai revenit !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...