Jump to content

Problema drivere Ajutor


Famous.

Recommended Posts

  • Ce problema intampinati ? : Deci mi-am reinstalat windowsul acum o zi doua pentru ca eu inainte aveam windows xp sp3 si am incercat sa ,,crackez" sa descarc de pe un site photoshop cs3 full si cand colo mi-a bagat un program gen winamp dar korean sau chinezesc bun am stat fara pc o luna pana am gasit cd-urile cu windows dat fiind ca am 1 GB ram doar xp puteam sa pun doar ca acel SP3 mi-l instalase un prieten si decat sa pierd 20 de lei aiurea mi-am pus ce aveam SP2 dupa iar am incercat de pe alt site sa iau cs3-ul crackat si iar a intrat virusul bun dupa aveam vreo 3-4 cd-uri si am gasit unul Windows Xp Pro SP2 cu licenta adica fara teama de a-mi expira windowsul l-am bagat totul bine dar ce fac cu driverele am luat programele 3d chip care m-au ajutat si in trecut si 3d net la driverul de net imi spune ca e instalat dar mie imi apare doar cand nu am net inconita cand e bagat cablul dispare si de-asta am probleme cu netul tin sa mentionez ca am net de la RDS 100 MB/sec asa si problema este ca nu imi baga 3dchip si 3dnet driverele de net si de sound dar si nu ma lasa sa bag adobe flashplayer sau adobe reader adobe reader pe motiv ca au vers de sp2 doar pt 64 bits si eu am 32 bits poate cineva intra cu teamviewer sa ma ajute va rog din suflet daca e nevoie ofer si un steam! Detalii in pm.Vreau doar sa-mi bagati driverele. Am Asus 7V8X parca.

  • De cand intampinati aceasta problema ? : De cand l-am reinstalat.

V-ati mai confruntat in trecut cu aceasta problema ? : Nu.

Ati efectuat modificari la pc / laptop inainte ca problema sa apara ? : Nu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...