Jump to content

[CERERE DESIGNER] - Iusti | RESPINS


Iusti

Recommended Posts

Nume : Iusti
Nick : Iusti
Vârstă : 14.
Motiv : Deoarece vreau sa aiba un aspect placut pentru membrii comunitatii RangFort. O sa stau la dispozitia lor cat trebuie. Am inceput scoala, dar o sa am timp si de design. O sa am multe proiecte si dezvoltari pentru comunitatea aceasta.
Adresa de contact : Y!M: iustinianf ; Skype: iusti.iusti21
Timp alocat forumului : Cateva ore, 4 - 5/zi.

 

De cat timp lucrezi in Photoshop ? : De mult timp, 2 ani aproximativ.

De ce te-am alege pe tine ? :  Deoarece lucrez bine in Photoshop si vreau sa ajut membrii comunitatii cu avatare/user baruri/logouri/semnaturi etc...

De ce doresti Designer? [ Argumenteaza ] :  Deoarece chiar vreau sa fac ceva pentru aceasta comunitate, sa fac cadouri, sa fac ceva. Voi fi activ la raspunderea cererilor cat si la categoria Design.

Experienta [ Creatii ] : O sa pun mai multe creatii - http://rangfort.ro/forum/index.php?/topic/24147-portofoliu-iusti/

 

! Stiu, debea am venit si fac cerere, dar stiu ce pot face si ce pot sa va arat.

Link to comment
Share on other sites

#Contra

 

1.În portofoliul tău ai 3 avatare și nici la ălea nu ai PSD.

2.Semnătura este aiurea, prea mult ( Multiply, Darken și background urât )

3.Nu, nu lucrezi deloc bine în cei 2 ani de zile veneai cu ceva wow, nu că eu aș fi foarte bun dar nu spun că sunt foarte bun.

4.Zici că ai 2 ani de photoshop, eu zic că nici 2 luni nu ai ( Spun asta pentru că watermarc aiurea nu ai ochi să îl pui cum trebuie, dacă vrei să faci un smudge nu așa îl faci arunci brush acolo și lași la voia domnului, blurul este dat acolo cu ce prinzi )

4.Nu ai nici posturi.

 

Nu îmi lua aceste critici în nume de rău, dar nu îmi place că te crezi bun deșii nu muncești deloc să ajungi așa.O zi bună!

Link to comment
Share on other sites

#Contra

 

1.În portofoliul tău ai 3 avatare și nici la ălea nu ai PSD.

2.Semnătura este aiurea, prea mult ( Multiply, Darken și background urât )

3.Nu, nu lucrezi deloc bine în cei 2 ani de zile veneai cu ceva wow, nu că eu aș fi foarte bun dar nu spun că sunt foarte bun.

4.Zici că ai 2 ani de photoshop, eu zic că nici 2 luni nu ai ( Spun asta pentru că watermarc aiurea nu ai ochi să îl pui cum trebuie, dacă vrei să faci un smudge nu așa îl faci arunci brush acolo și lași la voia domnului, blurul este dat acolo cu ce prinzi )

4.Nu ai nici posturi.

 

Nu îmi lua aceste critici în nume de rău, dar nu îmi place că te crezi bun deșii nu muncești deloc să ajungi așa.O zi bună!

Sunt total de acord cu tine, avand in vedere ca nu am spus ca sunt expert, da. Lucrez de aproximativ 2 ani, dar am luat o pauza de 2 luni si dupa am revenit, iarasi o luna din cauza PC-ului. Efectiv am pierdut tot, mai ales .psd-urile.

Link to comment
Share on other sites

#Contra . Efectiv ai cateva lucrari, 2-3 fara text, 3-4 cu text . Degeaba postezi lucrari facute de-acum jumate de an, daca acum nu mai ai " experienta " care ai avut-o candva . 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

#Contra . Efectiv ai cateva lucrari, 2-3 fara text, 3-4 cu text . Degeaba postezi lucrari facute de-acum jumate de an, daca acum nu mai ai " experienta " care ai avut-o candva . 

Sunt total de acord, dar nu sunt de jumatate de an, sunt de o luna maxim. Acum am o experienta vasta. Voi fi respins, adevarat, dar tot voi munci pentru acest grad.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sunt total de acord, dar nu sunt de jumatate de an, sunt de o luna maxim. Acum am o experienta vasta. Voi fi respins, adevarat, dar tot voi munci pentru acest grad.

 

Eu tot nu inteleg de ce trebe sa comentezi la fiecare replay pe care il lasa cineva...Contra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ai zis ca lucrezi de aproximativ 2 ani, cu tot cu pauza...tot ar trebui sa stii care este un border si cum arata niste c4d-uri.

 

6qGSKvj.pngDami si mie chestiile alea din parti, te rog, cred ca este border.

 

# Respins.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...