Jump to content

Reclamatie - Silviu II


Rizon

Recommended Posts

Da ? Arfe ? Ok.

Organizeaza mixuri cu cine vrei, fa ce vrei, da-mi remove + ban permanent, te rog. Sincer si eu m-am saturat de astfel de persoane ;)

 Se vede ca suferi de "putere" , de ce ai inchis topicu ? De ce nu l-ai lasat sa-si spuna si altcineva parerea ? E clar cum sta treaba  ;)

Apropo, poti sa stergi regulamentul ala ca e degeaba, bafta ;)  B)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ok , hai sa-ti fac pe plac.

 

O sa las topicul deschis sa-si dea si ceilalti cu parerea.

 

Nu sufar de nimic dar mi se pune pe inima cand vreau sa fac si eu un mix 1 data la o luna si intrati voi pe nepusa masa.

 

+ ca ar trebui sa tii cont si de gradul dupa server :)

Link to comment
Share on other sites

Ok , hai sa-ti fac pe plac.

 

O sa las topicul deschis sa-si dea si ceilalti cu parerea.

 

Nu sufar de nimic dar mi se pune pe inima cand vreau sa fac si eu un mix 1 data la o luna si intrati voi pe nepusa masa.

 

+ ca ar trebui sa tii cont si de gradul dupa server :)

Cu ce te-am deranjat eu ? Eu cand am intrat pe server erau 6t, 4 ct, si se juca haotic, am dat sa inceapa mixul apoi mi-ai dat ban ?

A da, cu ce am intrat pe nepusa masa ?

Ala era mix ?

Din ce am vazut eu ala era meci, TeG vs dmG (Regulamentul spune ca nu ai voie sa ti meci sau wn pe server...ceva de genu) ;) Puteai sa-mi zici cu frumosu "Iesi ca fac meci" dar nu...imi dai ban 2 ore, netinand cont ca si eu fac parte din comunitatea asta, nu esti singuru' ;)

Cand am intrat pe server te-am si intrebat de vreo 2 ori "Silviu, ce e asta?" dar nimic, tu mi-ai dat ban pe motiv "mix" , 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...