Jump to content

Invitatii playblink


hercules

Recommended Posts

nu sunt sigur ca ati auzit toti ce este playblink asa ca o sa va spun eu . playblink este un site de unde poti castiga jocuri gratis sub forma de gifturi sau poti castiga licente in chat. pentru a va face cont pe playblink aveti de nevoie de acesta http://go.playbl.ink/ionutboss04 
pentru mai multe informatii uitativa la tutoriale pe youtube

Link to comment
Share on other sites

Eu am cautat pe google "playblink" nu am dat click pe link.

 

Ce pot spune ca ieri am inceput sa imi fac contul si e-mailul de confirmare l-am primit azi. Cand dau sa confirm contul, site-ul ala era adormit[off].

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eu am cautat pe google "playblink" nu am dat click pe link.

 

Ce pot spune ca ieri am inceput sa imi fac contul si e-mailul de confirmare l-am primit azi. Cand dau sa confirm contul, site-ul ala era adormit[off].

Am incercat si eu sa intru pe site si nu am reusit...

Link to comment
Share on other sites

Playblink - L-am utilizat cam aproximativ acum 2 luni și vreau să spun că este o mare pierdere de timp ...

Am așteptat email de confirmare 2 zile , după care câștigi jocuri foarte foarte foarte greu ..

Dacă ai noroc ( ceea ce se întâmplã rar ) jocul este deja folosit sau zice : " Invalid Giveaway " .

Preder să rămân la "Steamportal" și "Gameminer" .

Sfatul meu : Nu vă pierdeți timpul cu acest site

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Playblink - L-am utilizat cam aproximativ acum 2 luni și vreau să spun că este o mare pierdere de timp ...

Am așteptat email de confirmare 2 zile , după care câștigi jocuri foarte foarte foarte greu ..

Dacă ai noroc ( ceea ce se întâmplã rar ) jocul este deja folosit sau zice : " Invalid Giveaway " .

Preder să rămân la "Steamportal" și "Gameminer" .

Sfatul meu : Nu vă pierdeți timpul cu acest site

 

Data viitoare veniti cu site-uri serioase nu fantome sau copiate.

 

Topic Closed !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...