Jump to content

Cerere Designer XprObacK's | RESPINS


XprObacK's

Recommended Posts

Nume : Robert
Nick : XprObacK's
Vârstă : 21
Motiv : Am observat ca sunt foarte multe cereri nerezolvate si as vrea sa ma ocup eu :D o fac de fun si ma pricep 
Adresa de contact : vaduvarobertcostin@yahoo.com sau XprObacK Steam 
Timp alocat forumului : Am destul :D pot sa ma ocup chiar daca muncesc dupa ora 4-5 pana seara la 23 sa zic am timp desii e prea mult pentru design

 

De cat timp lucrezi in Photoshop ? : De ceva timp , cu pauze multe dar sa zic ca incerc sa fac ceva frumos de vreo 3-4 ani tot fac semnaturi / avatare :D

De ce te-am alege pe tine ? : Nu stiu sincer , ca aveti nevoie foarte mare si imi dedic timpul doar pe design :D 

De ce doresti Designer? [ Argumenteaza ] : Sincer imi place sa moderez foarte mult si chiar imi dedic timpul :D

Experienta [ Creatii ] : Creatii nu am pc , deoarece nu mai am Ps instalat ca nu am mai moderat , dar o sansa de proba sa fac cateva creatii daca v-oi fi acceptat v-oi lua Ps si v-oi incepe sa fac creatii si atunci daca credeti ca nu merit imi puteti scoate accesul daca creatiile sunt placute continuam :D

Link to comment
Share on other sites

Ok , am inteles atunci daca mai am de lucrat , rezolvati si voi cererile alea ca sunt cam de mult timp nici topicuri inchise nimic nu se rezolva pe partea design-ului daia am si vrut sa moderez pe partea designului ! ;) am vrut sa fac treaba dar sincer parerea voastra nu ma intereseaza , Denisa ai ultimul cuvant !! Denisa poti inchide topicul eu am venit cu gandul de a face treaba daca designerii au aparut acum la cererea mea cand eu nu ii vad pe sectiunea lor ce sa mai zic ;) have fun !

Mersii Unicorn de contra jZ0HBcV.png si tu mai ai de lucrat dar nimeni nu iti zice asta ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...