Jump to content

Probleme Counter-Strike 1.6 [Rezolvat]


Shanony

Recommended Posts

Salut. Nu respect modelul, deoarece este ceva mai diferit. În fine...

 

Ok. Mi-am instalat multe CS-uri, însă unele nu mergeau, iar altele au aceeleași probleme. Iar aceaste probleme nu le-am avut înainte. Și acelea fiind:

  1. Arma rămâne mereu pe mâna stângă (chiar dacă îi dau s-o mute pe dreapta, tot nu se mută)
  2. Nu mi se vede pe tot ecranul. În părți, sunt 2 benzi groase, negre care „acoperă” cealaltă parte a ecranului care ar rămâne. Rezoluția am setat-o la maxim, însă nici o schimbare, decât mărimea tab-urilor din joc..

 

Cred că este de la mine, sau de la cs, habar n-am...

Am Windows 8.1 Pro

 

 

Mulțumesc.

Edited by Shanony
Link to comment
Share on other sites

La problema cu mainile , trebuie sa joci obligatoriu opengl daca vrei sa poti schimba arma de pe o mana pe alta .. ( la software nu o poti pune pe dreapta )

 

La problema cu benzile negre , cauta prin cstrike/config.cfg "view" si modifica cu "view 120"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

La problema cu mainile , trebuie sa joci obligatoriu opengl daca vrei sa poti schimba arma de pe o mana pe alta .. ( la software nu o poti pune pe dreapta )

 

La problema cu benzile negre , cauta prin cstrike/config.cfg "view" si modifica cu "view 120"

Mulțumesc pentru chestia cu arma în mâna dreaptă. :)

 

Iar el se vedea așa deoarece în Options era setat pe „Normal”, și trebuia să-l dau pe „Widescreen”

 

Puteți da T/C

Link to comment
Share on other sites

Iar el se vedea așa deoarece în Options era setat pe „Normal”, și trebuia să-l dau pe „Widescreen”

 

 

La mine e total invers , daca dau pe widescreen mi se schimba rezolutia in ceva de nedescris (in partea de sus si jos benzi negre ) iar cand am normal , este cum ar trebui sa fie .

 

#Lock

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...