Jump to content

HOSTPOT


KINNG

Recommended Posts

Buna , am o intrebare fata de voi  .

 

Am abonament orange 4G si si mi-am facut hostpot si stau conectat pe hostpot de pe laptop si de mai bine de vro 4 ore .

Pot sa fac cost ceva ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Buna , am o intrebare fata de voi  .

 

Am abonament orange 4G si si mi-am facut hostpot si stau conectat pe hostpot de pe laptop si de mai bine de vro 4 ore .

Pot sa fac cost ceva ?

  • Costurile sunt automate , daca tu ai 4G , dar nu cred ca vei consuma 4GB net in 4 ore  , in functie de traficul de internet . 
  • R: Da poti face cost oricand ! Nu cred ca ai un abonamenet nelimitat de net ! 
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Și eu am pățit la fel , am abonament orange tot 4G și am făcut hostpot pe telefonul mamei mele , eram cu masina plecați până undeva și l-am uitat aprins si mama a tot stat pe el .

 

Ma rog eu am facut cost doar 23 de lei deci nu e o suma mare , avand in vedere cat l-am ținut aprins .

 

Dar stai linistit . (totuși sa ne ti la curent cu ce sa intaplat sunt curios)

Link to comment
Share on other sites

Și eu am pățit la fel , am abonament orange tot 4G și am făcut hostpot pe telefonul mamei mele , eram cu masina plecați până undeva și l-am uitat aprins si mama a tot stat pe el .

 

Ma rog eu am facut cost doar 23 de lei deci nu e o suma mare , avand in vedere cat l-am ținut aprins .

 

Dar stai linistit . (totuși sa ne ti la curent cu ce sa intaplat sunt curios)

 

Daca observi topicul este inactiv de pe data de 13 Decembrie deci practic nu ne va mai tine la curent.

 

@KINNG ne mai lasi si pe noi informati cu problema ai rezolvat sau nu ceva sa stim daca inchidem sau nu acest topic.

Daca in 24h membrul care a deschis topicul nu va lasa un raspuns in legatura cu problema voi inchide topicul pentru inactivitate.

Apropo nu te pot ajuta in legatura cu asta deoarece nu sunt in Romania si nu stiu cum functioneaza costurile si sistemul de telecomunicatii.

Link to comment
Share on other sites

Da , am avut un cost de 15 lei , dar totusi eu v-as recomanda sa nu folositi hotspot pentru ca merge greu si si face cost ...

 

 

Va multumesc tuturor , se poate da T/C

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...