Jump to content

La mulți ani, SiLviu !


Minnie

Recommended Posts

La mulți ani, paletă. Multă sănătate, fericire și mult noroc la băut ( să nu intri in comă ) :)).

Să ai parte de tot cei mai bun, să devii mai bun fiindcă ești al dracu de rău :)) ( kiddin ). Să ne trimiți și nouă o băutură ceva, nu dinaia ieftină că te tai.

Aștept invitație la nuntă, botez ceva :)). Să nu mă uiți deloc, sau voi devenii cel mai mare coșmar al tău ! :D.

Cam greu de exprimat câteva cuvinte ( acum te înțeleg :)) ).

Îți mulțumesc că mai învățat tot ce trebuia și că ma suporți când îți cer ajutorul în legătură cu ceva :D. You're the best, srsly !

 

Ai grijă de tine, și să o iei mai ușor astăzi :)))). Nu bea de parcă ar fi ultima zi de trăit !

 

La muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuulțiiiiiiiii aniiiiiiiii, paletă ! >:D<

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Va multumesc frumos pentru gandurile / urarile frumoase ! Sper sa fie un an mai bun sau cel putin la fel de bun ca asta !

 

Ma bucur ca am gasit in comunitatea asta si oameni cu, capu pe umeri cu care poti vorbi si cu care te poti relaxa in compania lor (se stiu)

 

Voi incerca sa o iau usor azi cu toate ca nu prea cred ca ma pot abtine :)) vorba aia daca nu bei iti merge rau tot anu :)) o sa tin cont de asta.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Va multumesc inca o data pentru urari !

 

Edit by Sp1dey: #LaMultiAni Silviuu <3 <3, Sper ca nu te superi daca ti-am editat un pic topicu, sanatate bucurie si tot ce e mai bine :* :) <3 <3

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...