Jump to content

[Cerere] semnătura Denis.


wxq^d3nis

Recommended Posts

Avatar/Semnatura/Logo/Banner/etc : Semnatura 
Tema pozei / Stock-ul dorit ( obligatoriu ) :
   http://imgur.com/srP48C1
Text principal :  pai sunt 4 oameni , pe primul sa scrie : Soon , pe al 2 lea : wxq^d3nis  3/ Wizy   4. WinNk.# 
Text secundar ( rangfort / www.rangfort.ro / nume server ) : fara rangfort daca se poate va rog frumos :) , dar dacă nu se poate asta e. :) 
Alte precizari : sa fie ceva frumos , dacă se poate.

Dimensiuni avatar ( 150 x 250 SAU 150 x 300 ) : Pentru forum 

Edited by wxq^d3nis
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Asta este de pe alta comunitate si va pune pe voi sa ii faceti lucrari nu ii mai faceti lucrari ...

Il stiu de pe ce comunitate nu dau nume sa fac reclama !

Doamne Denis ca de trisor esti :|

 

 

Edit by TURK : :)) El ne crede chiar asa de "prosti" , dar nu suntem . Stai linistit ca e obligatoriu numele comuntiatii pe lucrare. Data viitoare ai grija la post - hunt :P

 

EDIT: Turk :)) uitate si la lucrarea lui Minnie ;) ! Daca scrie rangfort pe lcurarea lui Minnie numai fac cereri la zona design 2 luni !

Edited by LauReNNTziu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Puteți sa puneți și numele , nu este nici o problema și eu am stat mult pe aceasta comunitatea , dar ma jucam pe cs.rangfort.ro am avut și admin :D 

Inline cum credeți voi. 

Link to comment
Share on other sites

Asta este de pe alta comunitate si va pune pe voi sa ii faceti lucrari nu ii mai faceti lucrari ...

Il stiu de pe ce comunitate nu dau nume sa fac reclama !

Doamne Denis ca de trisor esti :|

 

 

Edit by TURK : :)) El ne crede chiar asa de "prosti" , dar nu suntem . Stai linistit ca e obligatoriu numele comuntiatii pe lucrare. Data viitoare ai grija la post - hunt :P

 

EDIT: Turk :)) uitate si la lucrarea lui Minnie ;) ! Daca scrie rangfort pe lcurarea lui Minnie numai fac cereri la zona design 2 luni !

Și ce treabă ai tu că e după altă comunitate?  Nu mai postați unde nu e de voi sau dacă nu știi despre ce e vorba, ai designer să postezi aici? Nu cred că ai permisiunea administrației de a posta în zona asta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ca sa ''stingem'' focul. soon si LauReNNTziu, nu aveti ce posta in cererea lui wxq^d3nis.

 

Regula: - Au voie sa posteze DOAR Designerii si userul care a facut cererea.

___________________________________________________________________________________________________________

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...