Jump to content

Cerere Moderator | RESPINS


LauReNNTziu

Recommended Posts

Nume : Dutu Laurentiu
Nick : LauReNNTziu
Vârstă : 19
Motiv : Pentru ca pot oferii diferite detalii despre Auto
Adresa de contact : 
Y!M: laurenntziu@yahoo.com skype: cslaur01 Steam: laurenntziu
Timp alocat forumului : 2-3 ore sau chiar 5 ore depinde e greu si cand ai serviciu..
Ce secţiuni doreşti să moderezi? SOCIAL 
De ce ai ales aceste sectiuni? Mi s-a parut o sectiune interesanta in care as putea modera
De ce doreşti să moderezi în această comunitate? Pentru ca este o comunitate frumoasa .
Ai mai moderat pe IPB? Foarte putin
Ce înţelegi prin "Post hunt"? Post hunt se refera la postari multe, doar de dragul cresterii numarului de posturi
Ce înţelegi prin "Dublu post"? Post unul dupa altu, facut de acelasi utilizator.
Ce înseamnă "Warez"? Ceva legat de piraterie, crackuri ..
Ce înseamnă "NSFW"? Not Safe for Work +18
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic? Post Hunt = Posturi in dragul cresterii numarului de posturi a utilizatorului care face post hunt, adica post hunterul.

Off-Topic = Abatere de la subiectul deschis in acel topic.
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ? : Vreau ca membri comunitati sa vada ca SOCIAL chiar este pentru a socializa intre ei .

Ai citit regulamentul forumului ? Da.

 

Link to comment
Share on other sites

#Contra, activitate 0 ... nici un Topic facut de tine , la SOCIAL Hobbies ''Sport,Auto,Moto'' . eu cred ca sa faci niste topic'uri si apoi revino !

Link to comment
Share on other sites

Te inteleg ca esti cu munca, insa si eu eram cu munca cand m-am apucat de sectiunea SOCIAL ( cand eram la inceput de a aplica pentru Moderator ) . 1-2 topicuri pe zi, eu cred ca este suficient , mai ales daca stai sa calculezi cate faci pe saptamana ( undeva la 14 topicuri ) . 

Apuca-te de treaba timp de 1 saptamana, si revin-o pe urma cu alta cerere . Deasemenea, alege-ti alta categorie de a modera, gen AmxModx, fiindca te-am vazut uneori ca te cam pricepi la acea sectiune . 

 

# Respins .

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...