Jump to content

[RF--Sport]Rivalitatea pentru titlu merge la tribunal


I a s m i n

Recommended Posts

Rivalitatea pentru titlu merge la tribunal: Sumudica il ameninta pe Becali cu judecata! Ce l-a scandalizat pe antrenorul Astrei

Astra - Viitorul se joaca in aceasta seara, de la 20:30. Steaua merge duminica in Stefan cel Mare pentru derby-ul cu Dinamo.
 

Marius Sumudica a anuntat ca il va da in judecata pe Gigi Becali, dupa ce patronul Stelei a spus ca are informatii cum ca antrenorul Astrei ar fi pariat chiar si pe meciurile echipei sale.

Becali a indicat faptul ca Sumudica ar fi pariat pe numarul de schimbari intr-un meci: "Ce mai e de spus? Adica sa pariezi pe ceva care sta la indemana ta sa iasa...", a spus patronul Stelei la DigiSport.

Sumudica e scandalizat de declaratiile lui Gigi Becali.

"Am avut o discutie cu avocatul meu si domnul Becali va trebui sa probeze ce a spus. La FRF e dosarul meu cu listingul pariurilor. In 50 de meciuri, nu pot sa tin minte toate schimbarile. Am inteles ca in doua meciuri nu am facut toate schimbarile, cu Chiajna si cu Pandurii, ultimul fiind in septembrie."

 

"Il anunt pe domnul Becali ca nici nu aveam cont de pariuri atunci. L-am deschis in noiembrie."

"Nu se mai poate asa, sunt terfelit prea mult. Daca cineva demonstreaza ca eu am pariat pe meciurile Astrei, renunt la cariera de antrenor", a spus Sumudica la DigiSport.

Sursa: Sport

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...