Jump to content
Sign in to follow this  
Alexandra#

[Fight] Alexandra# vs. JacKSoN [WINNER Alexandra]

Recommended Posts

Nick-ul celui provocat : JacKSoN
Dimensiuni : 150 x 250
Tip ( avatar / semnatura / logo / banner etc. ) : Avatar
Stock / Render : 1479_Niko.jpg
Numele designerului caruia ii trimiteti lucrarile: kar @GFX
  • Like 1

Nick-ul celui provocat : JacKSoN

Dimensiuni : 150 x 250

Tip ( avatar / semnatura / logo / banner etc. ) : Avatar

Stock / Render : 1479_Niko.jpg

Numele designerului caruia ii trimiteti lucrarile: kar @GFX

V1, pentru text..

• Like 1

V2 text blur

Alegeti v1 dar el nici nu stie sa adauge un gradient si asta arata poza in ceata :) ,voi cand d-ati vot va uitati doar la un text si votati ,nu creatie,nu nimic + de asta mai avea putin sa faca textul ala cat jumate de poza. Pot sa fac a mai slaba creatie daca pun un text frumos e perfecta . Aveam pretentii la unii de la voi ca le aveti cu PS si cu AE ,dar vad ca pentru voi un text e mai important ca toata creatia .

Ma scuzati daca v-am jignit si o sa m-i se va urcati in cap ,dar cam asta e adevarul . Si nu o sa-mi pese de ce o sa zica lumea de comentariul asta,dar pentru un text sa se castige un fight ,nu e corect ;)

V2 blur.

Edited by jamaiCAN. @ RF
  • Like 4

Alegeti v1 dar el nici nu stie sa adauge un gradient si asta arata poza in ceata :) ,voi cand d-ati vot va uitati doar la un text si votati ,nu creatie,nu nimic + de asta mai avea putin sa faca textul ala cat jumate de poza. Pot sa fac a mai slaba creatie daca pun un text frumos e perfecta . Aveam pretentii la unii de la voi ca le aveti cu PS si cu AE ,dar vad ca pentru voi un text e mai important ca toata creatia .

Ma scuzati daca v-am jignit si o sa m-i se va urcati in cap ,dar cam asta e adevarul . Si nu o sa-mi pese de ce o sa zica lumea de comentariul asta,dar pentru un text sa se castige un fight ,nu e corect ;)

V2 blur.

Off: Nu pot sa-l numesc blur, doar un amestec de exposure. jamaiCAN, invata tu si apoi da-le sfaturi fetelor.

On: v1 text.

Off: Nu pot sa-l numesc blur, doar un amestec de exposure. jamaiCAN, invata tu si apoi da-le sfaturi fetelor.

On: v1 text.

Ca i-am vazut psd si iti spun eu sincer ca exponsure e de 0.10 deci nu e cine stie ce luminozitate si blurul e evident ,dar cum ai zis tu "maestre" mai am de invatat :),nu sunt zeu in PS dar vad un blur

Te salut !.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...