Jump to content

[RF]Cerere Moderator HaNibaL | RESPINS


#Selena Gomez.

Recommended Posts

Nume : Cristi

Nick : HaNibaL

Vârstă : 16

Motiv : Doresc sa ajut la dezvoltarea comunitatii.

Adresa de contact : sky_fall121-Y!M / sky.danut-skype

Timp alocat forumului : 3-4 Ore zilnic.

 

Ce secţiuni doreşti să moderezi? Social , Auto & Motor 

De ce ai ales aceste sectiuni? Am mai moderat de multe ori pe aceste sectiuni , si m-am descurcat foarte bine.

De ce doreşti să moderezi în această comunitate? Pentru ca din cate vad este o comunitate de viitor , si cu un staff capabil.

Ai mai moderat pe IPB? Da

Ce înţelegi prin "Post hunt"? Inseamna sa faci un post fara rost(aiurea).

Ce înţelegi prin "Dublu post"? Post facut de acelasi membru intr-un topic , unul dupa altul.

Ce înseamnă "Warez"? Inseamna PIRATERIE , adica totul este furat un continut original.

Ce înseamnă "NSFW"? Not safe from work , adica +18.

Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic? Post - hunt este acele posturii facute aiurea doar de dragul posturilor , off-topic inseamna abaterea de la subiect.

Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ? : Topicuri atractive , care sa creasca interesul membrilor de a vizita Sectiunea SOCIAL.

Ai citit regulamentul forumului ? Desigur , si sunt de acord cu el.

 

Notice: Sunt activitate la această secțiune "Auto & Moto"

P.s: In English: If anyone say contra please with explain and If I get remove also I want to know why, because still I can see the Staff rangfort's moderatori so I think there are an mistake happens not remove if it was mistake back me .. and if you don't want me am leaving and if anyone said am not active in my section that's not true because First when I get the moderator I still work on it but .. there are no new things to add there and if there are another problems not that I would like to know what is it to correct it and promise again that I will not do it again ..

 

P.s: In roman Dacă cineva spune contra vă rugăm să explicați cu și, dacă am lua elimina, de asemenea, vreau să știu de ce, pentru că încă mai pot vedea Personal rangfort deci cred ca moderatori există o greșeală care nu se întâmplă în cazul în care elimina a fost greseala de partea mea .. si daca nu nu să mă părăsesc și dacă cineva a spus nu sunt active în secțiunea mea că nu e adevărat pentru că prima dată când am obține moderatorul eu încă lucrez la el, dar .. nu există lucruri noi pentru a adăuga acolo și dacă există alte probleme, nu că aş dori să știu ce înseamnă să-l corecteze și promit din nou că nu o voi face din nou ..
Edited by HaNibaL
Link to comment
Share on other sites

#Contra , Hanibal nu te supara dar tu nu esti in stare pentru moderator faci la multe posturi intr-un topic faci Post-hunt la o cerere de admin sau la o reclamatie , acolo doar posturi de ale tale stii deja pe ce srv nu vreau sa-l reclam aici tu faci doar de ati ridica rank-ul la post , asta e tot ce am avut de spus.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

#Contra motivele sunt urmatoarele , faci post hunt , nu iti faci activitate pe sectiunea care doresti cand esti moderator si sa nu uitam toate amenintarile aduse catre un membru si abuzul de Moderator care l-ai facut.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

#Contra , Hanibal nu te supara dar tu nu esti in stare pentru moderator faci la multe posturi intr-un topic faci Post-hunt la o cerere de admin sau la o reclamatie , acolo doar posturi de ale tale stii deja pe ce srv nu vreau sa-l reclam aici tu faci doar de ati ridica rank-ul la post , asta e tot ce am avut de spus.

 

#Contra motivele sunt urmatoarele , faci post hunt , nu iti faci activitate pe sectiunea care doresti cand esti moderator si sa nu uitam toate amenintarile aduse catre un membru si abuzul de Moderator care l-ai facut.

Idem. # Contra

Link to comment
Share on other sites

# Rejected. From what I understand , you gave too many points warn the wrong guy or something like that . 

 

U have some problems with posts u make . 

 

Sorry, but this is the choice . 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...