Jump to content

Galery foxy'


Lime

Recommended Posts

man blurul asta nu se potriveste...foloseste blurul ca cel de pe rendere ...e prea intecat pe margini inspre interio si dupa e prea luminos  inauntru fara suparare..la text prea l-ai inaltat acolo pe avatare.. blurul la hatsune sa zicem ca mai merge cat de cat acolo..revino la celalalt e  mult mai placut la ochi :D hai sall ds incearca sa pui 80% da mai bine

Link to comment
Share on other sites

man blurul asta nu se potriveste...foloseste blurul ca cel de pe rendere ...e prea intecat pe margini inspre interio si dupa e prea luminos  inauntru fara suparare..la text prea l-ai inaltat acolo pe avatare.. blurul la hatsune sa zicem ca mai merge cat de cat acolo..revino la celalalt e  mult mai placut la ochi :D hai sall ds incearca sa pui 80% da mai bine

Am observat asta si am rectificat chiar azi, am zis sa mai postez cate ceva si pe-acii (de umplutura)

PS: Nu este nimic cu suparare din ce mi-ai zis, orice critica/lauda este bine venita. Mersii de observatii ! ^^

Link to comment
Share on other sites

Unele lucrari sunt foarte frumoase, unele frumoase si altele mai putin frumoase. 

Nu am ce comenta la rendere deoarece te descurci foarte bine, feicitari. La unele avatare sunt foarte frumoase iar la altele ai un blur naspa pe ele.

Succes in continuare.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...