Jump to content

Reclamatie Fox


SpiriT*Fox

Recommended Posts

Numele tau: SpiriT*Fox


Numele reclamatului: Black pearl, gwho, Little Criss, daciu, si inca cativa, dar in principiu Black


Motivul reclamatiei: ban aiurea pe TS


Dovada (printscreen): http://imgur.com/rL5p9D1


 


Ca sa incepem cu inceputul, am intrat pe canalul ts.rangfort.ro in camera sibiu.rangfort.ro, am salutat lumea frumos, am intrebat ce faceti etc, si m-au intrebat cine sunt, nu le-am zis, ca deh, eram cu clownfish (venisem in vizita) si normal ca domnisoara Andreea si-a dat seama pana la urma ca sunt eu si au inceput toti sa ma injure ca la usa cortului de zici ca cine stie ce le-am facut, daca doriti va  enumar si toate injuraturile, dar nu prea are sens, in fine, si apoi am primit kick. 


 


 


apoi i-am trimis un PM pe TS lui Minnie, in care mi-am spus parerea sincera despre oamenii pe care si i-a adunat in jur, in ultimul timp., si in foarte scurt timp am primit ban permanent, cu motiv injurii aduse catre staffu


 


 


Dar pe voi, cine va trage la raspundere, dragilor, ca injurati de nici voi nu mai intelegeti ce ziceti acolo? Sau ca dati banuri aiurea, doar din frustrare si orgoliu? 


 


Maturizati-va ca aveti o varsta.. si scoateti-mi si banul ala.


 


 


Bafta


  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Deci incepem cu inceputu , ce cauti tu pe un canal care lumea nu te vrea ? , ei se injura acolo intre ei ca isi permit si tu ca sa vii acolo sa te intrebe cine esti si nu le zici au tot dreptul sa te dea afara de pe canalul lor dar totusi:

 

 

<00:57:13> "un 2 si 3": nu cred cu ce tarani te-ai ales langa tine =)))) imi pare sincer rau pt tine

 

Banul ramane.

Topic inchis.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...