Jump to content

Cerere Moderator Alfy | ACCEPTATĂ


Yana

Recommended Posts

Nume : Ioana
Nick :  Alfy
Vârstă : 36
Motiv : 1.Ador Rangfort-ul si as dori sa ma implic si pe forum cu ceva nou si util.  2.Tin mult la respectarea unui Regulament.
Adresa de contact :  YM: alfista.joana 
Timp alocat forumului : Mnim 4 ore maxim 10

Ce secţiuni doreşti să moderezi?: As dori o sectiune noua numita Download in Forum-IT, care sa includa Download Programe PC si Download Muzica
De ce ai ales aceste sectiuni?: Iubesc foarte mult muzica si pentru ca programele din PC nostru ne sunt utile mereu,si cand avem nevoie de ele sa le si gasim.
De ce doreşti să moderezi în această comunitate?: Eu consider ca o comunitate ca aceasta merita oameni activi si implicare totala
Ai mai moderat pe IPB? Da,am avut propriul forum.
Ce înţelegi prin "Post hunt"? Un post creat de plictiseala si inutil  pentru a aduce posturi multe pe forum
Ce înţelegi prin "Dublu post"?  Doua posturi consecutive
Ce înseamnă "Warez"? : este o distributie ilegala a unui fisier/continut protejat prin intermediul internetului sau alte mijloace..
Ce înseamnă "NSFW"?: not safe for work, continut care nu este recomandat pt a fi accesat de oriunde si oricine,continut care poate face referire  la violenta,sex sau altele mai grave

Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic? Post-Hunt= post facut aiurea,vanat pt +1 si Off topic,post care nu are nici o legatura cu subiectul.
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ?: Cu siguranta cand vor avea nevoie de un program vor cauta aici in Rangfort nu pe google ! Cat despre muzica cred ca va avea succes 
Ai citit regulamentul forumului ?  Da, il recitesc bilunar pentru a sti cand se adauga ceva nou

 

 

Multumesc anticipat  :wub: 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...