Jump to content

REZOLVAT


MyStErYDoGg

Recommended Posts

salutare am o problema cu cs-ul cand intru pe orice sv in creste pingu pana 2k chiar 3k  http://imgur.com/Hq7RsT5   si imi arata ii colt dreapta sus  cl_flushentitypacket

ce ar trebui sa fac sa nu imi mai arate fraza de mai sus sau sa nu imi mai creasca pingul? :( am steam on

    orice pont e bine venit

Edited by MyStErYDoGg
Link to comment
Share on other sites

 cl_flushentitypacket => pierzi sau primesti pachete

  • Conexiunea ta de internet sau conexiunea de internet a serverului are probleme
  • Sunt alte computere in reteaua ta locala care folosesc conexiunea ta de internet si evident e slaba
  • Serverul pe care eşti are conexiunea proprie supraincarcata 
  • Ai un Virus , Trojan de Internet care face trafic nejustificat
  • Ai setarile de rate, cl_updaterate sau cl_cmdrate prea rapide pentru conexiunea ta de internet
  • Poti sa identifici si sa elimini sursa problemei tale urmand pasii de mai jos :
  • Inchide toate programele nefolositoare de pe computerul tau inainte de a juca
  • Da un scan la calculator pentru a identifica eventuali virusi/trojeni sau altele

Incearca aceste setari pentru internet si vezi daca ti se misca ceva mai bine.

  • cl_updaterate 20
  • cl_cmdrate 30
  • rate 7500

 

Tin sa precizez ca am cautat pe internet informatii referitoare la aceasta eroare

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 cl_flushentitypacket => pierzi sau primesti pachete

  • Conexiunea ta de internet sau conexiunea de internet a serverului are probleme
  • Sunt alte computere in reteaua ta locala care folosesc conexiunea ta de internet si evident e slaba
  • Serverul pe care eşti are conexiunea proprie supraincarcata 
  • Ai un Virus , Trojan de Internet care face trafic nejustificat
  • Ai setarile de rate, cl_updaterate sau cl_cmdrate prea rapide pentru conexiunea ta de internet
  • Poti sa identifici si sa elimini sursa problemei tale urmand pasii de mai jos :
  • Inchide toate programele nefolositoare de pe computerul tau inainte de a juca
  • Da un scan la calculator pentru a identifica eventuali virusi/trojeni sau altele

Incearca aceste setari pentru internet si vezi daca ti se misca ceva mai bine.

  • cl_updaterate 20
  • cl_cmdrate 30
  • rate 7500

 

Tin sa precizez ca am cautat pe internet informatii referitoare la aceasta eroare

Foarte bine Alfy, informatiile sunt bine cautate :)

 

 Dar mai fa si asta :

 

        Click dreapta pe "My Computer" --> "Properties" --> "Advanced System Settings" --> "Performance" -->    "Settings" --> "Data execution Prevention" --> "Turn on dep for all programs..."  --- Dai add si adaugi hl !   Succes :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...