Jump to content

Reclamatie - ReidLos


Recommended Posts

Nick-ul personal :Dragos. #
Nick-ul adminului reclamat :ReidLos

Server :mix.rangfort.ro
Motiv :"revinoti". Eram pe ts si pe server, am asteptat tot mix-ul de cand s-au facut echipele sa joc, si cand s-a schimbat mapa m-am bagat sa fac echipe si s-a mai bagat si unul Hades, si i-am zis sa ma lase sa fac echipe ca a jucat si eu nu am jucat, ReidLos am vazut ca tot incerca sa ma puna spec cu "/spec Dragos" si i-am zis "De ce ma bagi spec ca nu am jucat" . Atunci am dat retry pe server si am zis "Bine ma, hai jucati-va voi" Si mi-a dat ban pe server + ts. Ca doar mna, omul are putere..
Dovezi care să susţină cele zise de tine: [print/ demo] 

http://imgur.com/3i3ABV8

Link to comment
Share on other sites

Cand ti-am zis ca intra Hades sa faca alegeri pentru ca asa se stabilise dinainte, n-ai inteles.

 

In clipa in care mi-ai zis "Bine fwtuti gatu' matii, il las pe el", ai zburat. Aduti aminte ca nici nu erai pe server cand m au rugat baietii sa vin sa i 'adminez' ca nu aveau admin si ai tupeu sa vi aici si sa vinzi gogosi, lesinatura de om.

 

Invata sa vorbesti si daca esti ales joci, cand 11 decid cine face alegeri si te bagi tu ca esti praslea cel voinic. 

 

Intradevar am incercat sa te pun spectator ca am crezut ca esti om sa intelegi, esti ales, joci dar sa ne iei pe restu' la rost ca vrei tu sa faci alegeri, sub ce pretext cand deja se stia cine face alegeri.

 

Inca odata, as rabufnii aici si te-as lua la...multe alte dulcegarii dar nu se merita.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...