Jump to content

❦ Cerere Designer 7' D ❦


ESEA # POWER  *

Recommended Posts

  • Nume : Radu.

  • Nick : 7' D.

Vârstă : 18 ani.

Motiv : Imi place designul, cu asta ma ocup, PS, AE, Sony Vegas, etc..

Adresa de contact : FB : Radu Stan --- ID: radu.20ian@yahoo.com

Timp alocat forumului : Destul cat sa fie suficient .

 

De cat timp lucrezi in Photoshop ? :  De 1 an

De ce te-am alege pe tine ? :  Intrebarea mea este --> De ce nu?

De ce doresti Designer? [ Argumenteaza ] :  Un baiat mi-a spus odata, si asta a fost azi, ca nu este importanta culoarea de la status, este important sa faci ca aceea culoare sa fie una dintre placerile tale  ( By Rezolution ) .

Experienta [ Creatii ] : http://rangfort.ro/forum/index.php?/topic/41621-%CE%BE-portofoliu-%CE%BE-7-d-%E2%84%A2/

Link to comment
Share on other sites

  • De ce doresti Designer? [ Argumenteaza ] :  Un baiat mi-a spus odata, si asta a fost azi, ca nu este importanta culoarea de la status, este important sa faci ca aceea culoare sa fie una dintre placerile tale  ( By Rezolution ) .

 

Am mai scris ceva :)) (mai jos am mai scris ceva).

 

Aplici o cerere, eu sunt liderul, deci eu voi alege (eu am ultimul cuvant), eu vreau sa-mi fac o echipa buna ! Nu cu persoane care dupa o zi, ei parasesc comunitatea, ca aplica pe alta comunitate si deastea, nu vreau sa am in echipa persoane care aplica doar pentru culoare. Culoarea nu este importanta, gradul conteaza si persoana care il detine.

 

Conteaza si persoana care detine gradul, am mai spus vreau sa-mi fac o echipa perfecta, cu designeri activi, priceputi. Nu doresc persoane care se duc pe alta comunitate pentru acest grad (gradul de designer). Daca aveti probleme personale atunci nu e o problema (fie ca e permanenta alegerea sau temporara) sunteti liberi sa plecati, traim intr-o tara libera.

 

eu sunt pro.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...