Jump to content

Cerere avatar by seth


seth89

Recommended Posts

Avatar/Semnatura/Logo/Banner/etc : avatar
Tema pozei / Stock-ul dorit ( obligatoriu ) : 
seth egyptian god of chaos https://www.google.de/search?q=seth+egyptian+god+of+chaos&espv=2&biw=1366&bih=667&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjnovXQ3cXMAhXHAsAKHefwBgAQ_AUIBigB
Text principal : seth
Text secundar ( rangfort / www.rangfort.ro / nume server ) : God of chaos
Alte precizari : nimic de precizat , sper ca designer-ul sa faca ceva frumos

Link de la ultima cerere: prima

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

mersi , e frumos , dar astept si lucrarea unui designer , chiar sunt curios sa vad capacitatile lor , imaginatia , creativitatea 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Daca vrei sa primesti un raspuns mai rapid , selecteaza tu stock-ul ,  nu ne da pagina unde scrie ce cauti tu si noi sa alegem , nu stim ce iti place si ce nu , schimba-l si vei vedea ce rapid iti raspund designeri ;)

Link to comment
Share on other sites

Daca vrei sa primesti un raspuns mai rapid , selecteaza tu stock-ul ,  nu ne da pagina unde scrie ce cauti tu si noi sa alegem , nu stim ce iti place si ce nu , schimba-l si vei vedea ce rapid iti raspund designeri ;)

Nu trebuie neaparat sa-ti lase stock-ul, puteai sa alegi tu

 

 

 

DOCTEUR : TE-AS RUGA SA NU MAI POSTEZI IN ACEASTA CATEGORIE ! 

Edited by Docteur ;
Link to comment
Share on other sites

Daca vrei sa primesti un raspuns mai rapid , selecteaza tu stock-ul ,  nu ne da pagina unde scrie ce cauti tu si noi sa alegem , nu stim ce iti place si ce nu , schimba-l si vei vedea ce rapid iti raspund designeri ;)

Vad ca ești designer , în loc sa scrii atâtea rânduri puteai veni cu o idee , pai și tu dacă îmi dai mie o poza și am programul potrivit pot sa îți fac și eu avatar , semnătura, ce vrei tu ...intenția mea a fost și este aceea de a va vedea vouă creativitatea , de aia am și pus link-ul cu mai multe poze, sa ai de unde alege , vreu sa vad ce poza alegeți voi de acolo , ce inspirație aveți , indicii sunt : seth , zeul haosului , ma aștept sa selectați o poza care sa se combine cu numele , în fine , nu ar trebui sa fie greu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...