Jump to content

Faceti un upgrade pentru a beneficia de Windows 10 !


LauReNNTziu

Recommended Posts

windows10-laptop.png?version=99cb9ed2-1f

Dispozitivele Windows 7 sau Windows 8.1 care se califică pot face upgrade gratuit.

Titlul spune tot , si un Click Aici

 

 

 

 

Daca intampinati ceva probleme puteti lasa un reply !

Acest topic l-am facut pentru cei care nu au aflat inca despre acest upgrade !

Pot sa va confirm ca si eu am facut acest upgrade si a mersi ca uns , acum nu am pic de lag , totul merge perfect si sa nu credeti ca e trial, va garantez ca este definitiv !

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

eu am facut acest upgrade  cu ceva timp in urma  

si a mers perfect  3 luni   dar  windows 10  mai are niste buguri ! iar  la unele jocur iti provoaca lag 

asa ca m-am decis  si am revenit la 8.1 

este foarte frumos windows 10  recomand !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Da ai dreptate nu este trial, dar trebuie specificat ca nu este varianta finala pentru W10, momentan el inca se afla in stare Beta, insa pentru cei care nu si-au facut update pana acum si chiar isi doresc trebuie sa il faca destul de curand tinand cont ca nu va mai fii gratis, trecand peste anumite "probleme" cum ar fii siguranta datelor, faptul ca Microsoft da mai departe tot ceea ce folosesti tu unor site`uri care se ocupa de publicitate, si ca jocurile mai vechi intampina probleme cand ruleaza, este ok. Simplu usor de folosit, cu bune cu rele nu este un OS asa rau

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Da ai dreptate nu este trial, dar trebuie specificat ca nu este varianta finala pentru W10, momentan el inca se afla in stare Beta, insa pentru cei care nu si-au facut update pana acum si chiar isi doresc trebuie sa il faca destul de curand tinand cont ca nu va mai fii gratis, trecand peste anumite "probleme" cum ar fii siguranta datelor, faptul ca Microsoft da mai departe tot ceea ce folosesti tu unor site`uri care se ocupa de publicitate, si ca jocurile mai vechi intampina probleme cand ruleaza, este ok. Simplu usor de folosit, cu bune cu rele nu este un OS asa rau

Daca e sa o punem asa si cei de la Google vand datele celor de la NSA si asa mai departe.

Windows 10 iti da optiunea sa dezactivezi toate optiunile care trimit date catre Microsoft , Google nu.

Personal am folosit Windows 10 pentru 5 luni upgradat de la 8.1 cu licenta , nu am avut nici cea mai mica problema cu OS-ul , il recomand cu mare placere.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...