Jump to content

cerere moderator ChanGe;x | RESPINS


LanceR

Recommended Posts

Nume : Andrei
Nick : ChanGe;x
Vârstă : 16 . 
Motiv : In cadrul acestui grup (Resources Team) , exista doar 2 moderatori care nu se evidentiaza cu prea multe lucruri i .
Adresa de contact : TheLionX56@gmail.com
Timp alocat forumului : 2-3 ore zilnic .

Ce secţiuni doreşti să moderezi? fury
De ce ai ales aceste sectiuni? am acces pe acea sectiune si vreau sa o ajut.
De ce doreşti să moderezi în această comunitate? Este foarte populata , iar staff-ul este serios .
Ai mai moderat pe IPB? Da .
Ce înţelegi prin "Post hunt"? Post facut doar de dragul de a-l avea in plus la numarul total de posturi . 
Ce înţelegi prin "Dublu post"? De exemplu , Se prezinta cineva , ii postez prima data Salut , iar apoi tot eu , mai postez inca odata Salut sau orice alt lucru , se considera dublu post .
Ce înseamnă "Warez"? Continut piratat. 
Ce înseamnă "NSFW"? Not safe for work ( +18 )
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic? Post hunt este acel post facut degeaba . Off-topicul reprezinta acel post care schimba subiectul unui topic . De exemplu , daca eu postez despre catei intr-un topic ce are ca subiect masinile , se considera off-topic .
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ? Sa comunic cu ei , sa le ofer suport , sa le ofer resurse gratuite si originale si sa-i ajut cu diferite sfaturi . 
Ai citit regulamentul forumului ? Da, il respect si ma consider pregatit pentru functia dorita 

Link to comment
Share on other sites

Inainte de a face o cerere invatate sa citesti si regulamentul , faci de dragu post'ului... cred ca meriti si warn , da poate nu stii ce trebuie ... dar poti sa dai un PM la cineva sa vezi ce se poate Modera pe aceasta comunitate,  cind ai luat Modelul chiar nu ai tras si tu cu ochiu la Cerintele care ti' se cere  ? , sau mai bine ai copiat cererea  ! , o zi placuta.

 

Hai ca te ajut eu , iti dau Regulament'ul ca mei nu mii greu sa ma uit la el

 

 

  • Minim 60 de zile in comunitate.
  • Varsta minima de 16 ani !
  • Minim 100 posturi pe forum.
  • Scriere corecta din punct de vedere gramatical.

Cererea copiat de la user'ul

 

 sinnoptic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...