Jump to content

cerere de moderator ts


ursuletu panda

Recommended Posts

Nume:[jRF] Panda:*

 

Grad dorit:moderator

 

Unique ID:[jRF] Panda:*

 

Membrii chemati pe server ( Nick-ul lor pe server [ minim 10 membrii ]): au fost mai multi da nu ii mai tin minte eu as dori grad de moderator pentru reddevil eu sunt mereu pe ts si sa pun iconitele celor care nu au ca sa nu mai stam sa mai deranjam cu iconitele

Link to comment
Share on other sites

Cum zice si Real sunt destui moderatori . Eu cand sunt activ esti si tu ai putea sa-mi spui mie daca vrei iconite .... Dar trebuia sa treci direct la suiect ca vrei moderator...

 

Contra !

Link to comment
Share on other sites

dar stai unpic cum adica trb sa trec direct la subiect eu am facut cererea ca sa nu va mai deranjam pe voi sau sa stam dupăa voi odata la nu stiu cat timp sa intrati sa ne dati doua iconite ok am inteles contra asta e nu cer mila voastra multumesc pentru rasp si pentru intelegere o zi buna

Edited by ursuletu panda
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sunt deja destui " Moderatorii " ca sa poata da econitele ,etc .

Din partea mea Contra.

 

Din partea ta contra fiti seriosi , destui moderatori ? Unde ? Am fost azi si unicu care l-am vazut a fost hr0m urmat de bNNNq restu unde is ? ah da stai ca sunt ceilalti care stau la mix si nu baga pe nimeni in seama.

 

 

Cum zice si Real sunt destui moderatori . Eu cand sunt activ esti si tu ai putea s-ami spui mie daca vrei iconite .... Dar trebuia sa treci direct la suiect ca vrei moderator...

 

Contra !

 

Eu zic sa fiti mai intelegatori ca si voua vi s-au acordat alte sanse nu inteleg de ce altora nu li se poate acorda o sansa si pana la urma ursache panda e mai mereu pe acolo isi cam merita gradul.

Stiu ca nu mai am nici un drept de a raspunde in aceste topicuri de la retragerea mea si imi accept punctele de warn care le voi lua dar sincer nu mi se pare corect ceea ce raspundeti voi pe aici.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Prea multi moderatori? Laurentiu tu gandesti ce vorbesti? te vad pe ts jumate de ora pe zi si tot tu esti cel cu gura mare

Edit: real la fel in ultima vreme nu prea ai acitvitate pe ts... nu prea te ocupi de nimic de cand ai luat supermoderator!

Edited by __________hrom'
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Prea multi moderatori? Laurentiu tu gandesti ce vorbesti? te vad pe ts jumate de ora pe zi si tot tu esti cel cu gura mare

Edit: real la fel in ultima vreme nu prea ai acitvitate pe ts... nu prea te ocupi de nimic de cand ai luat supermoderator!

Aoleuu hrom tu vorbesti ?!?! Jumatate de zi ? Ma faci sa vorbesc pe aici urat uitate la tine ma si la urma la mine ! Intri pe ts.rangfort.ro din Joi in Pasti si comentezi tu repede . Am fost pe alte canale pe ts si am vazut ca aveai canal personal etc . Tu ti-ai luat grad pe ts ca sa te afli in treaba ! Hai lasa-ma ca sunt satul ... de oameni destia .

Link to comment
Share on other sites

Din partea ta contra fiti seriosi , destui moderatori ? Unde ? Am fost azi si unicu care l-am vazut a fost hr0m urmat de bNNNq restu unde is ? ah da stai ca sunt ceilalti care stau la mix si nu baga pe nimeni in seama.

 

 

 

Eu zic sa fiti mai intelegatori ca si voua vi s-au acordat alte sanse nu inteleg de ce altora nu li se poate acorda o sansa si pana la urma ursache panda e mai mereu pe acolo isi cam merita gradul.

Stiu ca nu mai am nici un drept de a raspunde in aceste topicuri de la retragerea mea si imi accept punctele de warn care le voi lua dar sincer nu mi se pare corect ceea ce raspundeti voi pe aici.

 

Black hai sa iti spun cateva puncte :

1. fiecare are dreptul sa isi spuna parerea lui 

2. nimeni nu a semnat contract sa stea 24 / 24 pe ts sa dea iconite lu panda 

3. nu vad care e problema ta cu moderatorii care stau la mix ? nu au voie sau tre sa stea mereu pregatiti intr-o camera speciala asteptand sa ajute pe cineva ?

4. nu cred ca a venit cineva vreodata la mine si a spus seth da-mi si mie o iconita , sau da-i ban lu ala , sau vezi ca ala injura , am fost mereu disponibil daca cineva mi-a cerut ajutorul , chiar daca eram la mix am stat afk si am intrat sa ajut omul 

5. la faza  : "Eu zic sa fiti mai intelegatori ca si voua vi s-au acordat alte sanse nu inteleg de ce altora nu li se poate acorda o sansa" , tu vorbesti de intelegere ??? de ce nu acordai sanse inainte ??? trebuie sa iti aduc aminte cate reply-uri cu "#RESPINS" ai lasat tu ? atunci tu de ce nu le acordai sanse ?? de ce nu erai intelegator cu ei ??? 

 

Plus ca s-a decis sa nu se mai acorde grad pe ts decat atunci cand vi cu o cerere si cu nick-urile la 10 membri adusi pe server , daca revenim la vechea regula sa dam grade pe activitate si ore pe ts atunci sunt multi care ar trebui sa primeasca moderator , inclusiv panda , dar daca mergem dupa regula noua si o respectam atunci sa faca o cerere in in care sa prezinte nick-urile celor 10 adusi pe server si va primi grad 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...