Jump to content

Cerere ScHdL` | RESPINS


Android. #Cs1

Recommended Posts

Nume : Bashar

Nick : ScHdL`

Vârstă : 15

Motiv : In cadrul acestui grup (Resources Team) , exista doar 2 moderatori care nu se evidentiaza cu prea multe lucruri . Chiar daca nu sunt de 60 zile in comunitate , deja m-am imprietenit cu cativa si se vede ca sunt activ . Un alt motiv pentru care aplic este ca sunt Scripter de 3 ani . Nu sunt in stadiul de profesionist , dar ma pricep foarte bine 

Adresa de contact : Pm sau  Facebook

Timp alocat forumului : 2-3 ore zilnic .

 

Ce secţiuni doreşti să moderezi? SourceMod

De ce ai ales aceste sectiuni? Sunt Scripter si acolo doresc sa-mi concentrez activitatea .

De ce doreşti să moderezi în această comunitate? Este foarte populata , iar staff-ul este serios .

Ai mai moderat pe IPB? Da .

Ce înţelegi prin "Post hunt"? Post facut doar de dragul de a-l avea in plus la numarul total de posturi . 

Ce înţelegi prin "Dublu post"? De exemplu , Se prezinta cineva , ii postez prima data Salut , iar apoi tot eu , mai postez inca odata Salut sau orice alt lucru , se considera dublu post .

Ce înseamnă "Warez"? Continut piratat. 

Ce înseamnă "NSFW"? Not safe for work ( +18 )

Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic? Post hunt este acel post facut degeaba . Off-topicul reprezinta acel post care schimba subiectul unui topic . De exemplu , daca eu postez despre catei intr-un topic ce are ca subiect masinile , se considera off-topic .

Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ? Sa comunic cu ei , sa le ofer suport , sa le ofer resurse gratuite si originale si sa-i ajut cu diferite sfaturi . 

Ai citit regulamentul forumului ? Da, il respect si ma consider pregatit pentru functia dorita .

 

P.S :i Want To Be In  His Section Because No One In It .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...