Jump to content

KlleiN Gallery


KlleiN

Recommended Posts

Untitled_1.png psd 12h

 

Tryhard .. e facuta dupa tutorial .. :)

 

Eu as zice sa nu folosesti blur pe semanturile facute cu c4d and shit , blue il folosesti pe avatare si alte cacaturi . La semnatura cu Tokyo Ghoul ai facut o mica greseala , si anume sa pui textu in colt ,a rata foarte urat ... eu as zice sa nu mai pui textu acolo .. BAFTA.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Frumoase dar parca mai frumos lucrai in trecut :))

Oare? :)) adica la aste 2 puse ultime e schimbat putin blurul, mersi de observatie

Ai rezolvat cu patternurile alea?

 

New: image.png image.png

Edited by KlleiN
Link to comment
Share on other sites

Imi place cum lucrezi.

Multumesc.

 

Poti sa pui si un pic de sharpen pe ele . In rest ...unele sunt chiar bestiale . KW !

Mersi de sfat, an facut si asa in urmatoarele lucrari.

 

BV lucreaza la fel si in continuare!

Multumesc.

New:

1.png 30.png 31.png 33.gif 32.gif 34.png

 

29.png 29av.png 28AV.png

PS: Ador tatuajele <3

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Nu te alarma deoarece nu am dat pro la cererea ta, acea lucrare e facuta la cineva care a facut cerere nici nu i-am salvat psd-ul, si nici n-ar trebui sa iti dau tie satisfactia sa iti arat psd-ul deoarece nu ai nici drept in a mi-l cere daca ai mai vazut-o arata mi o, + daca facea rip nu cred ca aveam eu gradul.

Am refacut psd-u.  https://s20.postimg.org/mrntivaa5/Untitled_2.png

 

New: image.gif

Edited by KlleiN
Link to comment
Share on other sites

Pui prea mult blur..incearca sa mai scazi din lighten si sa pui sharpen..am vazut si cu brush-ul o cam dai in bara trebuie sa scazi opacitatea in rest textul este bun

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pune sharpen

Link to comment
Share on other sites

Pui prea mult blur..incearca sa mai scazi din lighten si sa pui sharpen..am vazut si cu brush-ul o cam dai in bara trebuie sa scazi opacitatea in rest textul este bun

pun sharpen pe lucrari o sa incerc sa mai scad la blur din opacitate, mersi de sfat <3

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...