Jump to content

[Portofoliu] Macit Arcaoglu | RIP


Macit Arcaoglu # RF

Recommended Posts

n7Y5b6h.jpg Avatarul asta si dintre avatarul acesta A9gKqNp.jpg e o diferenta foarte mare la blur si nu cred ca ai trecut asa de rapid la ''expert''. Mai lucreaza la text

Link to comment
Share on other sites

Bravo lucrezi bine, tine-o tot asa .

Link to comment
Share on other sites

Q1quEdl.png   bSSUcRp.png     ZBYYY8f.png

Prietene tin sa te anunt ca acestea sunt creatiile mele , pot sa ofer orice psd la ele , te rog sa prezinti psd-ul la fiecare imagine . 

Luati si uitati de unde le are . 

Toate lucrarile sunt furate din aceasta comunitate , si din cate stiu eu RIP-ul nu este permis . 

Si stai sa completez totul , ce designer esti tu daca faci rip ? Ai vazut ca m-am retras ? Asta nu inseamna ca imi incetez activitatea aici prietene . 

Dar vreau si eu psd-urile la lucrarile de mai sus , daca nu le prezinti tu o sa le prezint eu unui administrator . Si sa nu ma iei cu vrajeli din alea ca "Mi-am reinstalat windowsul " si etc . Eu vreau sa vad psd-urile . 

Trebuia sa te ia astia de la ISIS in armata la cat de inteligent esti . 

Fiecare lucrare in parte e furata , nu e instare sa puna nici un blur pe o poza , voi de ce credeti ca pe fiecare lucrare nu apare textul secundar ???

 

ASTEPT SI EU PAREREA UNUI DESIGNER EXPERIMENTAT , CARE STIE CE SA FACA SAU UN ADMINISTRATOR .

Edited by Julia
Link to comment
Share on other sites

E binisor dar prea mult bagi blur scade putin din Light in rest parca bine si la redminsionat ai problemi tine de Shift si trage din colturi tinind de Shift ;)

Link to comment
Share on other sites

Prietene tin sa te anunt ca acestea sunt creatiile mele , pot sa ofer orice psd la ele , te rog sa prezinti psd-ul la fiecare imagine . 

Luati si uitati de unde le are . 

Toate lucrarile sunt furate din aceasta comunitate , si din cate stiu eu RIP-ul nu este permis . 

Si stai sa completez totul , ce designer esti tu daca faci rip ? Ai vazut ca m-am retras ? Asta nu inseamna ca imi incetez activitatea aici prietene . 

Dar vreau si eu psd-urile la lucrarile de mai sus , daca nu le prezinti tu o sa le prezint eu unui administrator . Si sa nu ma iei cu vrajeli din alea ca "Mi-am reinstalat windowsul " si etc . Eu vreau sa vad psd-urile . 

Trebuia sa te ia astia de la ISIS in armata la cat de inteligent esti . 

Fiecare lucrare in parte e furata , nu e instare sa puna nici un blur pe o poza , voi de ce credeti ca pe fiecare lucrare nu apare textul secundar ???

 

ASTEPT SI EU PAREREA UNUI DESIGNER EXPERIMENTAT , CARE STIE CE SA FACA SAU UN ADMINISTRATOR .

UP !

Link to comment
Share on other sites

Prietene madness,in primul rand tu trebuie sa fii banat pe acest forum pentru ca ai cont pe alta comunitate iar in al doilea rand nu sunt loate dupa comunitatea aia europa nu stiu cum.Eu le-am facut daca vrei sa vezi psd iti arat psd : 8XrFv84.jpg

Link to comment
Share on other sites

Prietene madness,in primul rand tu trebuie sa fii banat pe acest forum pentru ca ai cont pe alta comunitate iar in al doilea rand nu sunt loate dupa comunitatea aia europa nu stiu cum.Eu le-am facut daca vrei sa vezi psd iti arat psd : 8XrFv84.jpg

Prietene alea sunt avatarele mele , si de ce sa fiu banat ? am zis ca m-am retras de aici mai frecventez din cand in cand dar tu ca designer sa faci rip , mi se pare chiar penibil , + tot mai vreau psd-ul la lucrarile mele . 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vrea sa vad  psd  terog la lucrarea asta Fs8K7YE.gif

Edited by AlexuTzu.
Ai cumva designer??? Data viitoare daca mai ceri psd ai warn !!
Link to comment
Share on other sites

Va zic cu foarte mare sinceritate nu aveam de ce sa vin aici , si sa spun asa aiurea ca face rip , dar mi se pare penibil sa furi lucrarile altuia .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...