Jump to content

a revenit BlackPearl


seth89

Recommended Posts

  You are banned permanently. Reason: "Jigniri fata de membrii serverului si a staff-ului" , ia te rog frumos domnule administrator sa imi aduci si mie dovada jignirilor fara de server si staff 

Link to comment
Share on other sites

Faci topicuri pentru +1 cauti cearta mereu lasa ca si eu cand nu am avut grad ti-ai pus prietenii sa imi scoata ce mi-a dat adry.

vAYT3uM.png

Asta e dovada unde tu aduci jigniri catre un membru din staff si plus abuzul ca tu intrii pe un canal privat unde nu ai voie , cel care te-a mutat pe canal a ramas fara grad pentru abuz de grad si nerespectarea regulamentului termina cu suferintele astea da dovada ca ai 27 de ani si nu te comporta ca un copil

Link to comment
Share on other sites

Faci topicuri pentru +1 cauti cearta mereu lasa ca si eu cand nu am avut grad ti-ai pus prietenii sa imi scoata ce mi-a dat adry.

vAYT3uM.png

Asta e dovada unde tu aduci jigniri catre un membru din staff si plus abuzul ca tu intrii pe un canal privat unde nu ai voie , cel care te-a mutat pe canal a ramas fara grad pentru abuz de grad si nerespectarea regulamentului termina cu suferintele astea da dovada ca ai 27 de ani si nu te comporta ca un copil

1.tu crezi ca eu traiesc din +1 ca tine ??? daca as putea ti-as da tie toate topic-urile mele , nu ma face un +1 , termino cu kkt asta de motiv , ca altu nu gasesti niciodata decat pe asta , mai schimba discul  

2. ce prieteni ce grade ti-au scos ??? tu citesti dupa ce scrii ?

3. aia la tine e jignire catre staff si server ??? sigur asta e motivul ??? sau e dusmania care mi-o porti ??? stii ca daca ma intorc pe comunitate si ma tin de ea o sa ramai iar in urma , si ca sa te asiguri ca esti nambar oan ce sa faci si tu , mai dai un permanent 

4.cat eram eu pe ts aveam cel putin 14 oameni langa mn permanent , in fiecare seara , dupa ce am plecat eu arata-mi si mie cati mai sunt pe ts 

 

lumea e satula de tine , esti prea ingamfat , te crezi buricu' pamantului cu gradu tau cu tot , daca tot ai dat ban permanent macar de aveai destul sange in .... sa dai pe un motiv intemeiat , sau cel mai bine era sa dai pe motivul adevarat : dusmanie si invidie ;) , te pup si bafta cu gradul , ca doar cu el poti sa tii lumea pe langa tine , cum nu il mai ai cum te scuipa toti 

 

Apropo , adminul in cauza m-a mutat pe canal la cererea mea , pentru ca eu deja aveam gradul de supermoderator , pe care tu nu aveai dreptul sa mi-l scoti , la cati membri am adus pe ts si cate ore am cred ca ar trebui sa am 3 grade nu 1 , dar si aici ai dat dovada de suferinta si invidie cand mi-ai scos gradul 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...