Jump to content

Discuţii libere şi propuneri


Mavrk

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 3 months later...

Faceti serverul steam only chiar azi dimineata ma enervat un valver care a intrat cu wall adica ganditiva ma duc pe un sv de mix pe care nu e admin si zic mix.rangfort.ro am admin!!si intra toti jucatorii aceia steam on care joaca nu-ma mixuri si dupa in mijlocul mixului sa intre un valver cu wall iar apoi stiti ce urmeaza..

Edited by Ysay@cRisti
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sa inteleg ca serverul nu e nici macar steamon ?

Pe langa steamon cred ca ar fi necesar si implementare sistemului EAC

Am o propunere:

Am cautat ,dar inca nu am gasit pe forum, o competie , mi-ar fi placut ceva gen , o confruntare intre servere

gen...

serverul reddevil isi face o echipa de mix, serverul cs lafel si toate celalalte si se organizeaza o cupa

propunerea 2. sa facem o echipa, sau mai multe

si sa ne inscriem la cupe de mix-uri care sunt mai populate :-?? nu dau nume sa nu fac reclama(asta vom decide daca se accepta,toti)

cu numele rangfort pentru a face reclama comunitatii si in viitor sa se tina propriile competitii de genu.

Link to comment
Share on other sites

Sa inteleg ca serverul nu e nici macar steamon ?

Pe langa steamon cred ca ar fi necesar si implementare sistemului EAC

Am o propunere:

Am cautat ,dar inca nu am gasit pe forum, o competie , mi-ar fi placut ceva gen , o confruntare intre servere

gen...

serverul reddevil isi face o echipa de mix, serverul cs lafel si toate celalalte si se organizeaza o cupa

propunerea 2. sa facem o echipa, sau mai multe

si sa ne inscriem la cupe de mix-uri care sunt mai populate :-?? nu dau nume sa nu fac reclama(asta vom decide daca se accepta,toti)

cu numele rangfort pentru a face reclama comunitatii si in viitor sa se tina propriile competitii de genu.

 

Sunt de acord cu tot ce ai zis tu aici, ar fi ceva interesant si folositor.

Link to comment
Share on other sites

chestia cu serverul nu prea depinde de mine.

Daca doriti eu am gasit cateva competitii care vor avea loc in weekend.

Maine o sa-mi formatez pc-ul ca sa pot si sa intru pe teamspeak.

Ne trebuiesc 5oameni ca sa formam o echipa sa ne inscriem.

Daca vor fi mai multi de 5 mai putini de 10 vom juca ,pe serverul comuntatii ,sa vedem , sa alcatuim un prim 5 decent.

Si sa incepem sa facem reclama comunitatii.

Astept doritori care vor putea sa joace un mix(warnight) cu conditiile utilizarii teamspeak , easy anti cheat

"mini-antrenamentele" le vom face de poimaine, sa ne obisnuim fiecare cu stilul de joc al coechipierului etc...

astept opinii.

Link to comment
Share on other sites

chestia cu serverul nu prea depinde de mine.

Daca doriti eu am gasit cateva competitii care vor avea loc in weekend.

Maine o sa-mi formatez pc-ul ca sa pot si sa intru pe teamspeak.

Ne trebuiesc 5oameni ca sa formam o echipa sa ne inscriem.

Daca vor fi mai multi de 5 mai putini de 10 vom juca ,pe serverul comuntatii ,sa vedem , sa alcatuim un prim 5 decent.

Si sa incepem sa facem reclama comunitatii.

Astept doritori care vor putea sa joace un mix(warnight) cu conditiile utilizarii teamspeak , easy anti cheat

"mini-antrenamentele" le vom face de poimaine, sa ne obisnuim fiecare cu stilul de joc al coechipierului etc...

astept opinii.

 

Ar fii o idee foarte buna sa formam o echipa de mix din 8-10 persoane ( maxim 5 rezerve) ) . M-as implica in asta chiar daca nu as juca .. din pacate netul meu nu stiu ce are si nu pot sa intru pe ts dar o sa incerc sa rezolv cat de repede pot.

Link to comment
Share on other sites

Si eu am probleme cu teamspeak-ul  -la mine e de la windows nu de la net...la o chestie fac eu o conferinta pe skype sau pe telefon :))

daca nu jucam fara nu-i problema.

Deci eu si cu tine,am fi 2, da?

Se mai ofera cineva?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Sa inteleg ca serverul nu e nici macar steamon ?

Pe langa steamon cred ca ar fi necesar si implementare sistemului EAC

Am o propunere:

Am cautat ,dar inca nu am gasit pe forum, o competie , mi-ar fi placut ceva gen , o confruntare intre servere

gen...

serverul reddevil isi face o echipa de mix, serverul cs lafel si toate celalalte si se organizeaza o cupa

propunerea 2. sa facem o echipa, sau mai multe

si sa ne inscriem la cupe de mix-uri care sunt mai populate :-?? nu dau nume sa nu fac reclama(asta vom decide daca se accepta,toti)

cu numele rangfort pentru a face reclama comunitatii si in viitor sa se tina propriile competitii de genu.

Chiar ar fi ceva interesant  ;) . Ar merita 

Link to comment
Share on other sites

De ce nu mai merg comenzile de mix? Merg doar alea amx_map ban etc. dar nu merg /warm /start. Si in runda normala in loc de $800 e $1500 :| . Daca vreti sa faceti ceva modificari la sv sa stiti ca era bine inaite.

 

_____________________________________________

@Mavrk: Găseşti aici toate informaţiile privind noile comenzi.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Server-ul va fi pus la punct in aceasta seara . Se va juca doar STEAM ON.

 

Din aceasta seara eu insumi ma voi ocupa de server. Have fun

 

Tu esti, Ţepeş ? Nu vorbi prostii aici.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...