Jump to content

[Cerere Moderator] Bachkovo | RESPINS


Bachkovo

Recommended Posts

Nume : Danut Ionut Popa
Nick : Bachkovo
Vârstă : 21
Motiv : Imi place sa moderez la sectiune Soucer Mod
Adresa de contact : pe forum pm si yahoo: bachkovo.rangfort
Timp alocat forumului : toata ziua

Ce secţiuni doreşti să moderezi? Soucer Mod
De ce ai ales aceste sectiuni? Eu as vrea sa moderez in aceasta sectiune deoarece nu se ocupa nimeni , si sa o populez
De ce doreşti să moderezi în această comunitate? Pentru ca imi place si ma descurc
Ai mai moderat pe IPB? Da
Ce înţelegi prin "Post hunt"?  Post-hunt inseamna post facut aiurea
Ce înţelegi prin "Dublu post"? Si dublu post inseamna sa faci post unul dupa altul.
Ce înseamnă "Warez"? Piraterie 
Ce înseamnă "NSFW"? Not safe for work +18
Care este diferenţa dintre post hunt şi off-topic? post-hunt adica post facut degeaba si off-topic  adica postezi ceva ce nu are legatura cu subiectul.
Ce planuri ai ca să sporeşti activitatea membrilor în secţiunile pe care doreşti să le moderezi ? Vreau sa ajut de asemenea noi veniti in comunitate sa ii invat multe lucruri despre comunitate.
Ai citit regulamentul forumului ? Da

Link to comment
Share on other sites

Eu nu as pune punct pe activitatea ta ci pe limbajul si comportamentul tau in socializare ca e ca pe 'Maidan'. Daca vei deveni moderator continui sa injuri membri prin topic-uri?. 

Contra in toate privintele.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Eu nu as pune punct pe activitatea ta ci pe limbajul si comportamentul tau in socializare ca e ca pe 'Maidan'. Daca vei deveni moderator continui sa injuri membri prin topic-uri?.

Contra in toate privintele.

Da ştiu că am greşit, dar ma-m făcut mai nu ştiu cum să zic, nu mai înjur, atunci a fost o excepție, nu mă întelege-ți greşit.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...