Jump to content

CRISTIAN_GFX


CRISTIAN_GFX

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Border-ul pune-l pe 1 px si negru,sau alb si overlay/soft light


text secundar pe 8 pt si none..nu mai adauga atatea effecte pe text,axeaza-te prima data pe blur,dupa pe text etc.


Link to comment
Share on other sites

Pruna la prima nu se vedea textul pe 8 aproapre deloc oke(prima am facut mai in graba pt cucu)a 2 semnatura blur tot am facut si nu am pus cine stie ce efecte pe text(gradient,ds,si linia aia de pe text) semnatura e din render facuta

Link to comment
Share on other sites

daca is creatii foate slabe e vai de capu tau...si blurul asta daca e slab...inseamna ca sunteti de pe alta planeta voi :)

Incearca sa nu mai fi atat de recalcitrant,omu si-a spus parerea..

daca 2-3 oameni iti spun ca e slab blur-ul ,nu iti da de gandit?

mai lucra ,kw.

Link to comment
Share on other sites

Creatiile nu prea sunt clare, textul este oribil, incearca sa te mai uiti la tutoriale.

frate imi vine sa imi tai venele cand vad ce scrieti =)) unii dintre voi nu stiti sa puneti un stock si text calumea si veniti sa imi spuneti mie ca nu stiu blur si anumite lucruri?ma faceti sa rad

 

P.S:cei care veniti cu asemenea pareri in portofolii spuneti ce si cum mai trb adaugat facut(sharpen,gradinetu ala,fontul il pui asa asa) nu ca (m-ai baga tutoriale) asta denota ca nu stiti ps...

Link to comment
Share on other sites

 

 

                                                        Cw3BZrz.jpg   nu stiu ce te superi asa cand un om iti zice sa te uiti la tutoriale,tu crezi ca esti mai presus decat toti,dar nu e asa, no hate. spui ca esti mai bun decat multi,dar cu textu asta ce faci ma nene ma?

 

                      

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...