Jump to content

Cerere Acces Cosmin#


fR @ Cosmin#

Recommended Posts

Nume: Cosmin#


Grad dorit: Care credeti voi ca-l merit.


Unique ID: e4LP3azAFPEpmPhIQZNEb9GJ/Xo= 


De ce doresti acest grad?: Pentru a , ajuta dinou servar-ul


Cum poti contribui la server ?: Membri , activitate , profesionalism, maturitate


Esti dispus/a sa aduci membrii pe server activi zilnic daca da specifica cati: Da , nu am un anumit numar.


Cat timp poti aloca serverului?: 10-15 ore ZILNIC


 


P.S: Poate BlackPearl ma cunoaste , eu am mai fost aici Super-Moderator timp de foarte mult timp , insa sa intamplat un incident in familia mea foarte naspa , si nu am mai putut intra ,am cele 2 cereri Prima de Moderator si a 2-a de Super-Moderator acceptate .. ca dovada ca am mai fost. Acuma sunt pregatit sa revin si sa imi reincep activitatea alaturi de voi.. :D


Link to comment
Share on other sites

 

De ce doresti acest grad?: Pentru a , ajuta dinou servar-ul

Cum poti contribui la server ?: Membri , activitate , profesionalism, maturitate

Esti dispus/a sa aduci membrii pe server activi zilnic daca da specifica cati: Da , nu am un anumit numar.

 

 

Din ceea ce ai scris aici mi-au atras atentia urmatoarele linii , sincer nu te cunosc si nu cred ca ai mai avut grad aici sau daca l-ai avut a fost un motiv destul de intemeiat de ce l-ai pierdut , ai zis ca aduci membrii ca faci activitate etc etc pai vrem sa vedem acest lucru nu doar in scris ci si pe server cand o sa vedem rezultatele o sa mai vorbim despre grad pana atunci:

#Respins

Lock

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...