Jump to content

[RF-SPORT]Amenda URIASA pentru Tamas dupa ultima escapada! Becali i-a dat un ultimatum: "Nu poate face asa la infinit".


Alecks.

Recommended Posts

Gabi Tamas a petrecut din nou inaintea meciului cu Foresta, iar imaginile au ajuns in presa. Becali anunta ca nu va mai tolera comportamentul fundasului si anunta o amenda de 50.000 de euro. Steaua cauta fundas central dupa o noua gafa a lui Mitrea la reusita sucevenilor de aseara.
 
"Cel mai prost stam la fundasii centrali. Tamas e un fotbalist extraordinar, dar nu pot ramane indiferent la lucrurile pe care le face. Nu se poate asa la infinit.
 
Nu poti sa-ti pui baza in el. In timpul liber poate face ce vrea, dar daca la 8 trebuie sa fii la antrenament, te mai trezesti la 7 dupa o noapte pierduta?! Demonii nu-l lasa!
 
La Steaua nu s-a permis niciodata asa ceva, am facut o expceptie cu el. Acum toti ne-am sfatuit. Se supara baietii ceilalti. Problema mea e sa pot sa linistesc echipa, pe ceilalti jucatori, sa nu creada ca se poate asa ceva la Steaua. Pentru escapadele lui Tamas, e posibil sa il amendam cu 50.000 de euro. Eu nu vreau sa-i iau banii, dar nici nu pot sa-l las asa, sa se supere ceilalti", a spus Becali.
 
Si Reghecampf a confirmat ca Tamas va fi amendat, dar fundasul va fi inclus in lotul pentru meciul cu Iasi din weekend. 
 
"Gabi Tamas va fi in lot pentru meciul cu Iasi. Pentru noi e clar. Probabil ca va plati o amenda."
 
 

 

                                                                                      sursa: sport

amenda-uriasa-pentru-tamas-dupa-ultima-e

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...