Jump to content

[Portofoliu] Axwell


Axwell

Recommended Posts

                                                                                                                  gallery_277923_23_11399.png

 

0tlIGMR.png 1Tg4vNn.png arTckni.png qNXsPYH.png d4mSATi.pngI6WIZU6.png EF6cTu5.png NYRUyWf.png rh8fTGe.png 9yC8bnR.pngFF72uDW.png oxXnCXT.png slPOtMz.png NQt5cWp.png KXeKsAV.pngNijV0ZO.png HGROxHr.png KSJbmTf.png

Link to comment
Share on other sites

                                                                                                                gallery_277923_23_13741.png

 

Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted ImagePosted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image

Link to comment
Share on other sites

Pareri ? Care va place mai mult ? 

 

aDle0xb.png

 

Muxc1aS.png

 

# Tin sa mentionez ca am 2 stil-uri de "blur"

 

       1. Este acesta cand vreau sa fac lucrari de genul

       2. Este cel pe care il vedeti la fiecare lucrare pe care o fac.

Link to comment
Share on other sites

                                                                                                                        gallery_277923_23_10012.png

 

Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted ImagePosted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted ImagePosted Image Posted Image

Link to comment
Share on other sites

                                                                                                                      gallery_277923_23_39743.png

 

Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted ImagePosted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted ImagePosted Image Posted Image

Link to comment
Share on other sites

                                                                                     gallery_277923_23_12985.png  RWQqNho.png
 
 
 
 
 
                                                                                                            gallery_277923_23_22151.png

 

u5W5qBN.pngCFR8ygP.pngM6HLzXB.pngFUeBOwV.pngiY43jxr.pngKDQwesI.pngkpIQ1t5.png6dQjFSu.pngPokbkdt.png725eCrp.pngIhNoGR8.png2Jare7v.pngFOPuPDc.pngrvsqLkf.pngZf5RM4a.pngUiPj9kr.png6te1Q66.png2V6lPSd.pngFY05mrL.png8dI873D.png

 

c6lFCiJ.png iRHz9h9.png EumLJJv.png OKZiZPV.png ZcHCYSe.png HtuSIIz.png

Link to comment
Share on other sites

                                                                                                                      gallery_277923_23_13793.png

 

Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted ImagePosted Image Posted Image Posted Image

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, voDkA gfx said:
                                                                                                                      gallery_277923_23_13793.png

 

Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted ImagePosted Image Posted Image Posted Image

Doresc PSD la una dintre toate aceste lucrari , fara motive.

Link to comment
Share on other sites

                                                                                                                    gallery_277923_23_58102.png

 

Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted ImagePosted Image Posted Image Posted Image Posted Image

Link to comment
Share on other sites

                                                                                                                  gallery_277923_23_59944.png

 

Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted ImagePosted Image Posted Image Posted Image Posted Image

Link to comment
Share on other sites

                                                                                                                       gallery_277923_23_3979.png

 

Posted Image Posted Image Posted Image Posted ImagePosted Image Posted Image Posted Image Posted ImagePosted Image Posted Image Posted Image Posted Image

Link to comment
Share on other sites

                                                                                                                      gallery_277923_23_24693.png

 

                         Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted ImagePosted Image

Link to comment
Share on other sites

                                                                                                                       gallery_277923_23_40107.png

 

Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted ImagePosted Image Posted Image Posted Image

Link to comment
Share on other sites

Daca continui sa ne arati avatare luate de pe alte comunitati,cum ar fi cele cu ultra care sunt si pe una din cele mai cunoscute comunitati si altele mai putin cunoscute  aici iti vom inchide sectiunea.

De azi incolo postezi creatii facute cu Rangfort sau nu mai ai permisiunea de a posta la Design

Ce faci tu este foarte urat si josnic. Nu cred ca toate creatiile iti apartin,daca erau alte tale faceai ceva cu Rangfort dar tu te plimbi de colo colo si iti copiezi creatiile altora si poate si ale tale.Vrem sa vedem creatii facute acum aici pe Rangfort pentru Rangfort,de asta ai portofoliu deschis aici,nu sa iti aduni creatiile de pe toate comunitatile cu nume diferite.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/27/2017 at 11:59 AM, voDkA gfx said:

Pareri ? Care va place mai mult ? 

 

aDle0xb.png

 

Muxc1aS.png

 

# Tin sa mentionez ca am 2 stil-uri de "blur"

 

       1. Este acesta cand vreau sa fac lucrari de genul

       2. Este cel pe care il vedeti la fiecare lucrare pe care o fac.

Prima îi mai frumoasă.

Link to comment
Share on other sites

                                                                                                                     gallery_277923_23_51096.png

Link to comment
Share on other sites

Buna seara Rangfort, buna seara si tie Vodka, din cate am observat iti place sa te faci ca nu vezi comentarii, poate asta e o doza de prostie pe langa aroganta si nesimtire, in fine. Poate nu ma cunosti, asa ca o sa ma prezint pe scurt, sunt Dragos un simplu designer de pe aceasta frumoasa comunitate, si, nu prea suport: prostia, minciuna si nesimtirea, sper ca te-ai regasit in ce am enumerat. Din cate imi amintesc Yana a lasat un comentariu acum ceva timp prin care te-a si rugat sa faci si creatii care sa contina "Rangfort" ca sa fiu cat se poate de explicit, iar tu ai spus ca o sa postezi in acea seara, te-a durut fix in cot, nesimtire si tupeu din plin, bun,  avatarele tale free dedicate userilor puteau sa contina si un amarat de Rangfort acolo, zic eu.

Hai sa iti zic ceva frumos, lumea e mica prietene, pe aici mai sunt si playeri care au explorat lumea forumurilor din Romania si ts-urilor, care cunosc oameni care stiu chestii despre alti oameni, stii ce zic?...daca nu te-ai prins e ok, iti exlic imediat, sau las imaginile sa vorbeasca:

fp19qAN.png

oVeZaRr.png

Si nu se incheie aici, datorita tie, si chiar iti multumim pentru asta, am introdus o regula noua la portofolii: " *Portofoliile care nu contin watermark Rangfort.Ro vor fi automat inchise " din ce cauza? Pentru ca esti o persoana careia ii place sa fie pupata undeva, sa fie ridicata in slavi, pasarica calatoare, iti place sa te pupe lumea pe toate comunitatile, daca creatiile sunt ale tale sau nu e partea a 2-a...

Bro, daca esti bun fa frate ceva pentru comunitatea asta, daca nu, "sallpa" cum ai zis tu, arata-ne ca esti bun la design, fa un banner pentru ts/forum/ sau ceva creatii pentru comunitatea noastra, dupa ai tot respectul meu si scuzele. Pana atunci imi rezerv dreptul de a da tc la acest topic, dar intai iti arat ca sunt baiat cu obraz si te las sa lasi si tu un reply, cu explicatii, scuze, ce vrei tu.

Va doresc o seara buna!

ZmNxCS7.png

ph3oeES.png

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/27/2017 at 10:45 PM, Yana said:

De azi incolo postezi creatii facute cu Rangfort sau nu mai ai permisiunea de a posta la Design

 

2 hours ago, Dragos. said:

Bro, daca esti bun fa frate ceva pentru comunitatea asta, daca nu, "sallpa" cum ai zis tu, arata-ne ca esti bun la design, fa un banner pentru ts/forum/ sau ceva creatii pentru comunitatea noastra, dupa ai tot respectul meu si scuzele. Pana atunci imi rezerv dreptul de a da tc la acest topic, dar intai iti arat ca sunt baiat cu obraz si te las sa lasi si tu un reply, cu explicatii, scuze, ce vrei tu.

Mai nou e obligatoriu ca , creatiile sa contina textul rangfort.ro? Va incalzeste cu ceva faptul ca ar putea sa faca aceleasi lucru de care il acuzati pana acum, doar ca ar adauga un text cu rangfort in plus?

2 hours ago, Dragos. said:

am introdus o regula noua la portofolii: " *Portofoliile care nu contin watermark Rangfort.Ro vor fi automat inchise "

Te-as sfatui sa vezi ultimul post la categoria Designerilor.

 

Topicul va ramane inchis. Ai destule lucrari facute in ultima saptamana, daca vrei sa ai topicul redeschis astept sa imi arati cum ai facut tu lucrarile alea de la 0. Sa nu te obosesti sa-mi dai pm cu mesaje de genul "Nu am psd la ele", "Nu pot sa fac alte lucrari", "Nu pot sa fac x",etc. Nu ai face decat sa-ti pierzi timpul. Daca imi demonstrezi ca sunt 100% ale tale o sa-ti redeschid topicul si o sa las si post aici ca sa stie toti ca s-au inselat.

P.S: Pentru membrii de mai sus care fac parte din staff, aveti categorii speciale pentru gradul vostru unde puteti sa postati intrebari,sugestii,etc. Sa nu mai vad decizii absurde luate de voi. Daca aveti grade nu inseamna ca faceti ce vreti.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Topic redeschis, am primit psd de la lucrarile lui recente si a mai facut si altele pe stock-uri date de mine + contul de pe cealalta comunitate este al lui, deci automat lucrarile ii apartin. :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...