Jump to content

[Portofoliu]Scared to be lonely.


swirl

Recommended Posts

Ciudat este ca nu ai nici o creatie cu Rangfort,decat creatii sub nume diferite,eu nu cred ca toate iti apartin,poate ma insel dar absolut nimic deosebit cu Rangfort..desi ai atatea poze statice si gif.. fa-o pe ultima cu shaxy gif cu rangfort si ma convingi , daca nu inseamna ca lucrarile nu iti apartin in intregime.

Arata ce poti face pentru noi nu ce ai facut pt alte comunitati

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bravo swirl lucrezi super,sa nu pui "botu" la ce zic astia....mie au ajuns sa imi ceara psd la un avatar cu niste amarate de effecte ...deci te poti astepta la multe :)))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/3/2017 at 6:14 PM, Yana said:

Ciudat este ca nu ai nici o creatie cu Rangfort,decat creatii sub nume diferite,eu nu cred ca toate iti apartin,poate ma insel dar absolut nimic deosebit cu Rangfort..desi ai atatea poze statice si gif.. fa-o pe ultima cu shaxy gif cu rangfort si ma convingi , daca nu inseamna ca lucrarile nu iti apartin in intregime.

Arata ce poti face pentru noi nu ce ai facut pt alte comunitati

OFF: Legenda spune ca inca lucreaza la el...asa sunt ei, pasari calatoare Yana.

@voDkA gfx Abtine-te de la comentarii si suferinte.

ON: Daca tot te axezi numai pe avatare, pe langa textul ala total transparent, poate o sa adaugi si cate un stroke.

Avatare free se tot gasesc, nu cred ca o sa fie cineva atat de pasionat de pomana ta incat sa o si poarte, asa ca scapa si tu un text acolo, nu de alta, dar la cateva lucrari chiar avea potential textul.

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 4/6/2017 at 6:41 PM, swirl said:

0DPnVJu.png

 

8aIEiLT.jpg

Vreau o dovada , am incredere  ca e a ta dar vreau sa fie clar ca tu ai facut creatiile. Nu mai spune "Nu pastrez psd".

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...