Jump to content

Cerere unban The Best


Sever

Recommended Posts

Ti-a spus @Dragos. sa nu te mai conectezi cu alte tari,ai intat cu America apoi cu romania,nu stiu  cu ce intrai tu cu vpn ceva, nu ai vrut sa intelegi, mai mult de atat de duceai pe canal PGL si deranjai oamenii de acolo, baietii mi-au zis ca ii deranjezi,ai primit si kick si cenzura de la Lyon,se vede in poze !

Cand am intrat pe PGL si te-am intrebat ce faci radeai si ziceai ca te plimbi.Plimba-te in continuare

Nimeni nu isi bate joc de acest Teamspeak si membrii lui

bandicam_2017-05-19_20-14-05-633.jpg

bandicam_2017-05-19_20-14-16-283.jpg

bandicam_2017-05-19_20-14-22-986.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Contra UnBan, am discutat cu tine aseara, te-am intrebat frumos si cu ip-ul, intr-un sfarsit se pare ca stateai pe vpn, o tineai in caterinca cu mine, pe PGL ai primit de n ori interdictie, te-am rugat frumos sa lasi playerii in pace si sa iti vezi de treaba ta, ai continuat cu nesimtirea, ti-ai facut n identitati, ai continuat sa iti bati joc de ts si useri.

In locul tau, sincer, mi-ar fi fost rusine sa fac cerere. Vorba aia: "Daca taceai, filosof ramaneai"

Edited by Dragos.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ma nu am nimic el personal , nu-l stiu nu-l cunosc dar multi nu-l voiau pe canal , i sa dat cenzura i sa dat de toate si tot intra folosind vpn .... acum nu stiu care cum ce dar daca el nu a inteles mesajul yana la facut sa inteleaga . daca era un barbat adevarat pleca cu fruntea sus si cu demnitate , nu sa faca misto si toate cele , de altii

Edited by PoliceSSS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Contra, parerea mea e ca ai pierdut timp facand cererea asta find ca nu o sa primesti nimic!

Te crezi tu zeul zeilor, mai injuri si dupa cand intra adminu ai tacut, asa ca ramai cu ban si nu mai vreau sa te vad pe serverul asta! BYE 

Link to comment
Share on other sites

#Respins    [invata sa te comporti si sa respecti pe cei de langa tine]

 

Closed

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...