Jump to content

[RESPAWN] CHAT FREE !


Bosniacu1

Recommended Posts

 Aici putem sa discutam tot ce nu convine sau nu ne convine legat de orice subiect in limita bun simtului.

Hai sa incep cu o intrebare simpla: Adry, de ce nu incerci cu un boost , faci un topic cu donatii etc si asa cresti si serverul pe gametracker si oameni seriosi ...etc

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Am observat de 2-3 zile incoa' e mai bine, dar crede-ma , pana saptamana trecuta nu erau 20 pe timpul zilei, nu inteleg ce te tot contrazici atat cu mine. Pur si simplu am avut o sugestie, am facut parte din alte comunitati si am vrut sa se ridice si mai sus serverul, comunitatea etc. Pace !

Edited by Bosniacu1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

In primu rand, trebuie mai mult interes din partea tuturor. Atat pe forum cat si pe server . Activitatea este egala cu 0, atat a adminilor pe server, cat si peforum (ma repet). Trebuie putina ordine printre grade si mai multe ordine, nu stiu cum sa zic...e totul lasa ma sa te las, totul e "fie ce o fi" si nu este deloc bine . Asta este parerea mea, nu va suparati si nu ma intelegeti gresit. O zi buna !

Link to comment
Share on other sites

Oi fi spus eu totul, insa vad ca nu se schimba nimic. :))

Nu stiu ce sa mai zic,ce sa mai fac. Trecem cu vederea si incercam sa nu observam chestiile astea. De ce sa punem noi atata "suflet" cand pe altii nu i intereseaza. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, LeNks' said:

Oi fi spus eu totul, insa vad ca nu se schimba nimic. :))

Nu stiu ce sa mai zic,ce sa mai fac. Trecem cu vederea si incercam sa nu observam chestiile astea. De ce sa punem noi atata "suflet" cand pe altii nu i intereseaza. 

Unde ai vazut tu ca nu este admini on pe server?  In ultimul timp au fost admini on in permanenta pe sv

Link to comment
Share on other sites

On 2/23/2019 at 5:14 PM, LeNks' said:

Oi fi spus eu totul, insa vad ca nu se schimba nimic. :))

Nu stiu ce sa mai zic,ce sa mai fac. Trecem cu vederea si incercam sa nu observam chestiile astea. De ce sa punem noi atata "suflet" cand pe altii nu i intereseaza. 

Nu inteleg ce atat tam tam , poate nu intelegeti o chestie unii mai au ceea ce se numeste viata , munca , familie , nu putem sta 24/24 numai pe server , daca tu ai timp pentru server 24/24 esti invitatul nostru , noi mai avem si problemele noastre personale de rezolvat , sa avem grija de familie si sa mergem la munca , cat s-a putut sta s-a stat si se mai sta atat cat avem timpul nostru liber.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Cu alte cuvinte, m ai facut un termina, fara viata care sta in cs de dimineata pana seara. Ei  bine, tin sa te anunt ca nu este deloc asa. De la activitate de 24/24 pana la sa te doare in gaoz de server, este o mare diferenta.

Am zis strict sa mai vedeti si voi de server, nu sa stea fiecare 2 zile non stop pe server. Mai ales ca 1.6 e un joc mort acum. Dar nu prea intelegeti ce vor sa spuna unii. :)

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, LeNks' said:

Cu alte cuvinte, m ai facut un termina, fara viata care sta in cs de dimineata pana seara. Ei  bine, tin sa te anunt ca nu este deloc asa. De la activitate de 24/24 pana la sa te doare in gaoz de server, este o mare diferenta.

Am zis strict sa mai vedeti si voi de server, nu sa stea fiecare 2 zile non stop pe server. Mai ales ca 1.6 e un joc mort acum. Dar nu prea intelegeti ce vor sa spuna unii. :)

Serios , te credeam mai inteligent de atat, puneti IQ-ul in functiune , nu te-am facut terminat si in niciun fel daca citeai mai atent ceea ce am scris realizai unele chestii acum sa iti explic mai bine poate intelegi ceva.
Unii dintre noi gen eu , adry , blabla si toti care suntem pe aici avem familiile de care sa ne ocupam si un loc de munca.

Eu am un program de 10-12 ore pe zii de munca exclus sambata lucrez doar 5 si duminica sunt liber , bun tu calculeaza acum dupa 10 ore de munca in depozit cu stivuitoru , galagie , taraboi si toate astea iti mai vine sa te pui la calculator cand ajungi acasa ? Sincer mie nu , fac un dus , mananc ma uit la un film si direct somn ca a doua zii o iau de la capat. Sambata si duminica stau pe server si atunci in limita timpului meu nu pot sa stau non stop , am de alocat timp si altor chestii , atat pe forum , server cat si in viata reala. Teoretic daca tu ai timp de asa ceva esti bine venit , sincer sa fiu pot sa raman si fara grade daca sunteti multumiti de prestatiile mele.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Respectul dintre jucatori este imperios necesar!!!       adminul este un jucator                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

                                                                                                                                                                                        

 

 

 

 

 

 

Edited by kokorico
Link to comment
Share on other sites

 respectand pe altii te respecti pe tine insuti. Nu persecutati jucatorii, vor evita serverul. Fiti discreti. Degeaba vorba este ca mierea, daca este din otet cu zahar.  Nu stam drepti si judecam stramb. Cred ca pe unii i-as fi propus admini si s-au descoperit a fi codati. Dinamica jocului este alta pe respawn, efectiv nu-mi pasa ca pe unu il chinuie codul, chiar nu-l simt in joc, este insignifiant. deschide-ti niste Topicuri: sa votam harti preferate (un sondaj), sa punem pozele si WG, sa propunem admini. La discutii libere: ce mouse folositi, ce setari, cfg, filme, seriale , muzica, documentare. Ce pasiuni avem, putem discuta prin mesaje, sa nu existe ideea de ostentatie. Intalniri, daca sunteti pasionati de cs, eliminati din suspiciuni, legati prietenii si multe alte lucururi frumoase, productive. Sunt harti, poate merg adaptate la server etc. Apropo , la doua, trei harti as juca un fy_ice. Programul de noapte si de dimineata, nu putem juca d2 6vs6. que sera sera

 

Edited by kokorico
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/4/2019 at 7:24 PM, kokorico said:

 respectand pe altii te respecti pe tine insuti. Nu persecutati jucatorii, vor evita serverul. Fiti discreti. Degeaba vorba este ca mierea, daca este din otet cu zahar.  Nu stam drepti si judecam stramb. Cred ca pe unii i-as fi propus admini si s-au descoperit a fi codati. Dinamica jocului este alta pe respawn, efectiv nu-mi pasa ca pe unu il chinuie codul, chiar nu-l simt in joc, este insignifiant. deschide-ti niste Topicuri: sa votam harti preferate (un sondaj), sa punem pozele si WG, sa propunem admini. La discutii libere: ce mouse folositi, ce setari, cfg, filme, seriale , muzica, documentare. Ce pasiuni avem, putem discuta prin mesaje, sa nu existe ideea de ostentatie. Intalniri, daca sunteti pasionati de cs, eliminati din suspiciuni, legati prietenii si multe alte lucururi frumoase, productive. Sunt harti, poate merg adaptate la server etc. Apropo , la doua, trei harti as juca un fy_ice. Programul de noapte si de dimineata, nu putem juca d2 6vs6. que sera sera

 

Total de acord .Cineva sa-i dea omului astuia o functie de raspundere pe serverul asta, are ceva in cap, spre deosebire de toti copilasii.

Link to comment
Share on other sites

Am si eu o nelamurire. I am dat pm lui adry, insa postez si aici ca poate mai sunt persoane in ipostaza mea. 

Am reintrat in seara aceasta pe server si am realizat ca nu mai am adminul. Am incercat sa ma loghez din nou cu parola, insa degeaba. Am crezut ca mi am lua remove din cauza necunoscuta, fix dupa 2 zile dupa ce am luat up la grad. Insa dupa cateva minute intra un alt admin care s a trezit fara grad. Este o problema la ftp ?! Se pare ca am ramas mai multi fara grade si nu stim de ce. 

Link to comment
Share on other sites

Se vor rezolva toate. Putina rabdare. Pana atunci, gandeste-te ca noi avem 22+ ani, eu ca si co owner nu cred ca nu mi-am facut treaba. O seara buna! Vor veni si zile mai bune!

On 2/24/2019 at 6:32 PM, BlackPearl said:

Nu inteleg ce atat tam tam , poate nu intelegeti o chestie unii mai au ceea ce se numeste viata , munca , familie , nu putem sta 24/24 numai pe server , daca tu ai timp pentru server 24/24 esti invitatul nostru , noi mai avem si problemele noastre personale de rezolvat , sa avem grija de familie si sa mergem la munca , cat s-a putut sta s-a stat si se mai sta atat cat avem timpul nostru liber.

 

Link to comment
Share on other sites

"Mai era si riki online, dar el se juca"  Scuza-ma pe mine, sevraj, ce sa fac si eu?! :) chiar m-am mirat cand ai luat ban :). ca si CALE si multi altii, dar in fine, c'est la vie!

am o mare nemultumire cu privire la harti, cred ca singura din sirul de clisee prezentate intr-o discutie anterioara. Nu suport hartile: storm, estate,  etc. au textura obositoare. am invitat un prieten de ai mei si nu numai, dupa 1 min a/au iesit sau mi-au reclamat faptul ca sunt harti lipsite de calitate. cand nu vezi unde tragi sau te chinui, care mai este farmecul jocului( sa nu mai spun ca unii stau pitulati, dar face parte din joc)? Ok, inteleg, doriti diversitate, dar sunt doua servere. puteti face un program de harti decente(respawn): de_train, ice, aim_map, inferno, awp_garden, byc, de_dust2, cpl_mil( parca), cbble, nuke, aztec, de_dustyaztec etc. O sa-mi argumentati ca nu puteti juca d2 non-stop. 1 de_train, ice, inferno, awp_map si este un program de doua ore. cbble, aim_map, dust2, garden. nuke, snow, cbble, byc... sunt harti jucabile. pe cele mici inveti lupta de aproape, pe cele mari pe cea la departare. ai diversitate, respawn-ul este un server unde inveti sa tragi, unde vii sa joci ca sa te incalzesti pentru un meci( nu cred ca este o incalzire mai buna ca pe snow), nu sa faci scor. ok, scorul este o consecinta a jocului, dar este o iluzie (nu stau sa dezvolt, nu asta este miezul). adry, implica-l pe lenks mai mult :). Blak Pearl ar fi frumos sa te relaxezi, imi pari un tip serios, sa lasi vanatoarea de vrajitoare, nu merita. CALE, sevraj, ar fi frumos sa reveniti pe server, sa faceti o cerere pentru admin si sa participati la saltul calitatii :D. 

 

Edited by kokorico
Link to comment
Share on other sites

  • Sp1dey changed the title to [RESPAWN] CHAT FREE !
  • Skadi pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...