Jump to content

[RESPAWN] CHAT FREE !


Bosniacu1

Recommended Posts

am citi posturile din acest topic, si sunt deacord ca pe srv este lipsa de harti normal.

Intelgeti caci sutn cateva harti la numar bune, restul nu sunt iubite, am facut un topic in privinta la harti va rog sa va uitati si sa incarcati mapele. Ma mir cum de inca nu este harta MIRAGE si AZTEC pe srv astea sunt harti cerute de jucatorii.

Link to comment
Share on other sites

am citi posturile din acest topic, si sunt deacord ca pe srv este lipsa de harti normal.

Intelgeti caci sutn cateva harti la numar bune, restul nu sunt iubite, am facut un topic in privinta la harti va rog sa va uitati si sa incarcati mapele. Ma mir cum de inca nu este harta MIRAGE,TUSCAN si AZTEC pe srv, astea sunt harti cerute de jucatorii.

Link to comment
Share on other sites

"Ala nu e motiv de ban, data viitoare daca mai banezi lumea pentru religie / incalzirea globala / etc si nu pentru cod o sa primesti remove."  sa-mi fie cu iertare, dar acest comentariu sententios este cel putin neinspirat. o atitudine concilianta era benefica pentru ambii jucatori. daca omoram toti jucatorii/adminii pentru greseli o sa ne jucam 2v2. ca si-n viata, de cele mai multe ori, cel cu care ai avut un conflict iti devine prieten.

Link to comment
Share on other sites

On 3/23/2019 at 6:15 PM, fi9 said:

@Bosniacu1 Poza era destinata unui admin, nicidcum pentru unban. Cred ca sunt in stare sa gasesc sectiunea singur, multumesc :)

Prietene, daca poza respectiva era destinata unui admin, puteai sa-i trimiti frumos un PM. Ma bucur ca mai sunt oameni care sunt in stare sa gaseasca sectiunea. Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Buna baieti, ma gandeam sa va propun ceva pentru server daca doriti.

- sa lasati timelimit 35 on, pentru ca deseori nu sunt admini si jucam pe snow ore in sir 16/16 si  este destul de neplacut pentru toti , de altfel se creaza si lag

 - sa eliminati hartile mici gen snow,buzzkill care intra automat la vot 

- sa faceti o campanie de admini,serverul e super fain insa rar intra admini si frumos ar fi sa fie cateodata cineva care mai da un vot mai scoate un codat...intelegeti voi.

Imi place serverul asa cum este insa cateva mici imbunatatiri cred ca sunt bine venite,mersi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 10 months later...
  • Skadi pinned this topic
  • 2 years later...
  • Sp1dey changed the title to [RESPAWN] CHAT FREE !

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...