Jump to content

SUPPORT TEHNIC URGENT


floringold

Recommended Posts

Server :RS.RANGFORT.RO

Nick :FLORIN^GOLD
La ce doriţi ajutor? : UNEORI SE RESETEAZA SV DE CS SI AM VERIFICAT SI CRED CADIN CAUZA ACEASTA .CE E DE FACUT?SI SA IMI SPUNETI VA ROG DACA CHEAR II DIN ACEASTA CAUZA

 

Quote

[DPROTO]: Done.
L 01/04/2019 - 20:03:18: [META] dll: Loaded plugin 'dproto_EF': dproto_EF v0.9.548 2015-04-24, Crock
L 01/04/2019 - 20:03:18: [META] dll: Loaded plugin 'FakeDetector': FakeDetector v2.1.2 2015/09/10, Asmodai
L 01/04/2019 - 20:03:18: [META] ERROR: dll: Not loading plugin 'Fun'; already loaded (status=running)
L 01/04/2019 - 20:03:18: [META] ERROR: dll: Failed to load plugin 'fun_amxx_i386.so'
L 01/04/2019 - 20:03:18: [META] ERROR: dll: Not loading plugin 'Engine'; already loaded (status=running)
L 01/04/2019 - 20:03:18: [META] ERROR: dll: Failed to load plugin 'engine_amxx_i386.so'
L 01/04/2019 - 20:03:18: [META] ERROR: dll: Not loading plugin 'CStrike'; already loaded (status=running)
L 01/04/2019 - 20:03:18: [META] ERROR: dll: Failed to load plugin 'cstrike_amxx_i386.so'
L 01/04/2019 - 20:03:18: [META] ERROR: dll: Not loading plugin 'CSX'; already loaded (status=running)
L 01/04/2019 - 20:03:18: [META] ERROR: dll: Failed to load plugin 'csx_amxx_i386.so'
L 01/04/2019 - 20:03:18: [META] ERROR: dll: Not loading plugin 'Ham Sandwich'; already loaded (status=running)
L 01/04/2019 - 20:03:18: [META] ERROR: dll: Failed to load plugin 'hamsandwich_amxx_i386.so'
L 01/04/2019 - 20:03:18: [META] ERROR: dll: Not loading plugin 'CSDM2'; already loaded (status=running)
L 01/04/2019 - 20:03:18: [META] ERROR: dll: Failed to load plugin 'csdm_amxx_i386.so'
L 01/04/2019 - 20:03:18: [META] dll: Finished loading 3 plugins
L 01/04/2019 - 20:03:18: Log file closed

 

Link to comment
Share on other sites

da ... foarte simplu reinstaleaza sv ... ma cum nu sti cv reinstal la sv...nu sa schimbat nici un plugin de baza si toate pluginurile au fost bagate manual (nu mai faceam cerere de support tehnic pentru cineva sa imi zica dai reinstal la server)

Link to comment
Share on other sites

Cea mai buna solutie este sa reinstalezi tot de la 0 iar addonsul sa il faci curat de la 0 (copilat fiecare plugin local). Sa pui doar pluginuri la care ai sma si sti ce se afla in ele. Multe pluginuri vechi pe rehlds nu mai sunt fuctionale trebuie sa ti cont de toate

Link to comment
Share on other sites

simplu de zis ... cum ziceam ... la absolut toate pluginurile am sma nu poti sa zici ca am luat un addons de pe net si l-am pus acolo sa fie ... voi imi ziceti  sa reinstalez sv  sa mai bag o data aceleasi pluginuri ...

 

UPDATE

fun
engine
;fakemeta
;geoip
;sockets
;regex
;nvault
cstrike
csx
hamsandwich

csdm

 

 nu o fi dincauza ca sunt activate si nu sunt cu litere mar de ex

Fun
Engine
;Fakemeta
;Geoip
;Sockets
;Regex
;Nvault
Cstrike
Csx
Hamsandwich

Csdm

 

Sau sa le pun in fata :
 

Link to comment
Share on other sites

Problema e de la pluginuri. Lasă-mi într-un Quote toată lista ta te pluginuri că să știu cu ce te ajut . 

Și lasă mai multe detalii despre cum pica sv-ul , anume când faci anumite chestii , sau pica la un interval de timp. Toate aceste detalii sunt importante , ca sa știi de unde vine problema .

P.S. când bagi un plugin , fii atent și la descriere . Poate acel plugin are ceva module care trebuie activate , sau cvar-uri. Nu incerca sa ei doar amxx și sma. Fiecare plugin are baza lui de rulare .

Link to comment
Share on other sites

daca ati observat toate  imi da eroare pe modelsurile care sunt activate ... 

servaru pica cand cum poate o data pe saptamana sau de 2 ori pe luna dar nu are cv concret pica pur si simplu fara 

Link to comment
Share on other sites

Pai sunt diferite motive care trebuie observate. Serverul poate pica spre exemplu atunci când faci o anumită chestie pe server , iar acea chestie e "buguita". Eu recent am avut o problema la efectul de bomba he , atunci când cineva prindea he-ul , pe monitor ii apărea efect de sânge roșu iar serverul se reseta automat --> era un bug. La fel și tu , poți scoate pluginuri le de care consideri tu că nu prea ai "nevoie" . Și să vezi dacă tot așa se comporta .

Btw , te-am rugat să-mi lași fișierul plugins.ini

Link to comment
Share on other sites

In fine închideți subiectul nu are rost asa sa povestim din carti ma luați de parca e prima dată când am un sv ... pur si simplu pica cand nu-i nime pe el  eu asta va tot zic ce pluginin sa fie ? Daca servarul ieste gol ? Si cu ideea ta sa scot plugin traba sa scot cate 1 poate nici anu asta nu gat cu ele ... poate pica o data pe luna ...

Quote

ads.amxx   ; mesaje in chat
amx_ip.amxx    ; afisaza ip
pingfaker2.amxx    ; afisaza ip
reset_score_3.amxx   ; reseteaza scoru
amx_ss.amxx        ; face 4 poze
Spec_Switch.amxx   ; te pune spectator
advanced_gag.amxx   ; mute in chat
multijump.amxx           ; sari de 2 ori
fakefull_original.amxx  ; boti cs
semiclip.amxx     ; ant bloc
ultimele_harti.amxx     ; ultimile 5 harti jucate
admin_spec_esp.amxx  :wall pt admini
JoinTeam.amxx    :te baga automat la o echipa
backweapons.amxx   :arma pe spate
QuakeSounds.amxx   :sunete cs
SantaHat.amxx     :caciuli de craciun pe cap
abd.amxx    :ARATA DMG FACUT
amx_parachute.amxx   :PARASUTA PE SV
VIP_RESPAWN.amxx   :Plugin vip
preturi.amxx   :Preturi admin
top_hud_info.amxx    :Mesaj sus in centru ecranului
 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...