Jump to content

Reclamatie nimittz frg


Recommended Posts

Nick:nimittz frg
IP:nu e necesar
Steam ID:nu e necesar
Data si ora :in jur de 22;00
Adminul care v-a banat :aici vreau sa precizez ,e vorba de el ,ma face sclav ,zice ca sunt copil,ca joc pentru rank,eu fac aceasta reclamatie ,si sper sa se ia in considerare ,mai imi e si coleg pe sv,inseamna ca,cu playerii cu vorbeste?
Dovada :https://imgur.com/W2JSNcH

Link to comment
Share on other sites

In primul rand omule calmeazate ca nu am furat nimic si nici nu am spus rau nimanui. Cunosc amx si regulamentul sunt un admin responsabil de si activez de 2 zile.

Deci am intrabat jucatori ce mape prefera ei ! 

Domnul -------- [4] ADMINISTRATOR ----------
>>> United[5] * Montaner (fRoD) a inceput cu eii,, hmm ca il enervez, simi zice sa  tac, i spun omului in varsta de 24 de ani ca joaca la rank, el spunandumi ca lam jignit si sa ma uit pe un jucator ? pentru ce ai admin daca nu vrei sa te uiti pe jucatori inca si spui ca vb cu alti urat, rusine sa-ti fie.

Topic scris aiura fara sens, puteam sa vb pe srv si sa nu scrii repede topicu ca te ai suparat.

O seara buna tuturor.

Link to comment
Share on other sites

Nu m-am suparat ca mi-ai zis ca joc la rank ,ma suparat faptul ca m ai facut sclav ,si fiind coleg de-al meu ,nu stiu daca este de buna credinta sa mi spui asa,eu nu te jignisem cu absolut nimic,mai erau 22 de minute din harta ,si tu incepeai sa zici ,preferinte harti! harta se schimba in jurul timpului de 5 minute ramase,si da,ti-am spus sa te uiti pe un player,ramanea la aprecierea ta daca vroiai sau nu,fiind colegi trebuie sa lasi putin de la tine ,si sa iti faci treaba bine ,si se vede destul de clar ,cum m-ai facut sclav,am incheiat tot! seara frumoasa!

Link to comment
Share on other sites

Just now, ZENDOR said:

Nu m-am suparat ca mi-ai zis ca joc la rank ,ma suparat faptul ca m ai facut sclav ,si fiind coleg de-al meu ,nu stiu daca este de buna credinta sa mi spui asa,eu nu te jignisem cu absolut nimic,mai erau 22 de minute din harta ,si tu incepeai sa zici ,preferinte harti! harta se schimba in jurul timpului de 5 minute ramase,si da,ti-am spus sa te uiti pe un player,ramanea la aprecierea ta daca vroiai sau nu,fiind colegi trebuie sa lasi putin de la tine ,si sa iti faci treaba bine ,si se vede destul de clar ,cum m-ai facut sclav,am incheiat tot! seara frumoasa!

Posteaza toata conversatia nu doar cea ce iti convine. Am scris mai sus ce a fost, sa faci o reclamatie de la asa ceva ?

Link to comment
Share on other sites

Aseara cand am fost pe server am discutat cu voi doi si sper ca m-am facut inteles in ceea ce priveste comportamentul intre colegi , nimittz daca el ti-a spus sa te uiti pe un jucator nu a fost un ordin pur si simplu voia o parere de a ta daca are sau nu are , de multe ori chiar si eu ii zic lu adry sa se uite pe un anumit player , poate sa nu ma mai pun eu spec deoarece este un admin spec sau poate ca nu sunt sigur daca acel jucator are sau nu are ceva , pe viitor incercati sa colaborati intre voi si sa va respectati.

Topic inchis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...