Jump to content

Cerere Moderator


Humandotexe.

Recommended Posts

Nume+Vârsta: Casian, 17 ani

Adresă de contact(emai-l/Steam): Steam: ZDIT`5

Cunoști modelul de operare al conținutului forumului unei platforme IPB: Da 

Care este secțiunea din cadrul forumului unde crezi că ai putea schima/implenta ceva: Sincer, cred că la partea la partea cu Recrutarea și la partea de susținere a forumului Reddevil.

Ofera-ne ceva exemple la intrebarea de mai sus: De exemplu, aș putea schimba sau susține mai bine zis partea cu Recrutarea, deoarece sunt foarte mulți picați, care atunci când îi bați spun că vor face o cerere pe forum și vor primi admin, și data viitoare când vei intra pe server îți vor da ban, de aceea mi-ar plăcea (dacă primesc admin) să regulez, de exemplu, aceea secțiune.

PD: Scuze lui RD db-M, știi tu de ce :(

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Humandotexe. said:

Ofera-ne ceva exemple la intrebarea de mai sus: De exemplu, aș putea schimba sau susține mai bine zis partea cu Recrutarea, deoarece sunt foarte mulți picați, care atunci când îi bați spun că vor face o cerere pe forum și vor primi admin, și data viitoare când vei intra pe server îți vor da ban, de aceea mi-ar plăcea (dacă primesc admin) să regulez, de exemplu, aceea secțiune.

Sunt destul de sigur ca ai gresit sectiunea. Daca vrei sa ajuti serverul reddevil, ia legatura cu owner-ul acestuia.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Skadi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...