Jump to content

Prezentare marvel_team


marvel_team

Recommended Posts

Nick-ul tău: marvel_team (brickbazuka)
Prenume: Paval M Alexandru
Vârsta: 32
Locaţia: PH
Ocupaţie: Salvamontist
Jocul(rile) preferat(e): CS 1.6
Hobby-urile tale: Trekking & Drumetii
Interese: CS 1.6
Descriere personala: -
De unde ai aflat de Comunitatea Rangfort?: Cred ca sunt aici din 20016 ,m`am retras un timp ,m-am intors :))
Numele prietenilor aflati în comunitate (dacă există): Cred ca s`au retras ,voi reveni cu un edit in cazul in care mai dau de ei
O frază de sfârşit : Sunt aici probabil cu cel mai tare serverul pe care o sa`l vada comunitatea :))

Edited by marvel_team
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bine ai revenit man dar cred ca gresesti 

De unde ai aflat de Comunitatea Rangfort?: Cred ca sunt aici din 2006 ,m`am retras un timp ,m-am intors :))

Din cate imi aduc aminte comunitatea a fost fondata in 2014 deci e cam imposibil sa fii auzit de ea in 2006 poate in 2016 atunci da.

Link to comment
Share on other sites

Editat ,stiu ,doar ca m`am grabit in fine ...

Am terminat aproape ultimele retusuri ,s-a reusit si cu rank down`ul ,mai sunt cateva functii de pus la punct si ii dam drumu

L-am trecut pe sql ,am renuntat la nVault ... vom lega de server un site unde te vei loga direct cu contul dupa joc

Voi incerca acum sa iau legatura cu baietii de la hzone pentru un server nou 

See you soon

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, marvel_team said:

Editat ,stiu ,doar ca m`am grabit in fine ...

Am terminat aproape ultimele retusuri ,s-a reusit si cu rank down`ul ,mai sunt cateva functii de pus la punct si ii dam drumu

L-am trecut pe sql ,am renuntat la nVault ... vom lega de server un site unde te vei loga direct cu contul dupa joc

Voi incerca acum sa iau legatura cu baietii de la hzone pentru un server nou 

See you soon

Oh yeah boy revine Marvel ❤️ haideee ca abia astept serverul ^.^

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...